مقالات

آخرین مقالات

19 فروردين

میز اداری برای کامپیوتر با ارتفاع قابل تنظیم (قسمت اول)

در انتخاب میز اداری باید نکاتی را مد نظر قرار داد. میز اداری ایستاده روز به روز رواج بیشتری خواهد داشت، مزایای بسیار زیادی از نظر سلامتی دارد و
جای کمتری هم اشغال می کند. میز اداری  در سایزها و شکل های مختلف موجود است و با توجه به نیاز و نوع کار خود، می توانید میز اداری مناسب خود را بگیرید. در مورد نیازهای خود از خود سوال کنید. این بیش از هر چیز دیگری بر انتخاب شما تأثیر خواهد گذاشت.
اما این که وقتی افراد در فکر خرید میز اداری هستند، باید به چه نکاتی توجه کنند؟ در این مورد چیزهای زیادی است که باید در نظر گرفت از جمله نیاز و ماهیت فعالیت شما.
اولین سؤالی که باید از خود بپرسید، این است که چقدر فضا در اختیار دارید؟ مقدار فضای موجود شما در انتخاب میز اداری، نقش مهمی دارد. سوالی که بعد از آن مطرح می شود این است که چگونه می خواهید از این فضا استفاده کنید. اگر فضای زیادی ندارید، در این صورت این موضوع بر اندازه ی میز اداری شما تأثیر خواهد گذاشت. از مزایای میز اداری ایستاده می توان به این اشاره کرد که جای زیادی را اشغال نخواهد کرد.
میز اداری گوشه برای افرادی که جای زیادی ندارند، مناسب است. این نوع میز اداری فضای بیشتری را برای شما فراهم می کند و به شما جای بیشتری برای مانور می دهد. میز اداری کوچک تر همیشه در دسترس است اما افرادی که از آن استفاده می کنند، مجبور هستند هم با فضای کم روی میز و هم با جای کمی که برای بایگانی و ذخیره دارد، کنار بیایند.

آیا می خواهید با میز اداری ایستاده کار کنید؟

آیا می خواهید موقع کار کردن بایستید یا بنشینید؟ آسانترین راه این است که میز اداری ای را بگیریم که هر دو حالت را داشته باشد. می توانید خودتان میز اداری با ارتفاع قابل تنظیم بسازید. میز اداری با ارتفاع قابل تنظیم به این معنی است که میز اداری شما به هر دو حالت در می آید. هر موقع احساس می کنید که می خواهید ایستاده کار کنید، میز اداری را بلندتر می کنید و هر موقع دوست داشتید در حالت نشسته کار کنید، میز اداری خود را به صورت عادی در می آورید.
در برخی شرکت ها، میز اداری انفرادی نیست و به صورت اشتراکی مورد استفاده قرار می گیرد، این موضوع باید مد نظر قرار بگیرد، زیرا هر کسی نمی تواند برای مدت طولانی بایستد و با میز اداری ایستاده کار کند و هر کسی هم ممکن است مایل به این کار نباشد. خرید میز اداری که هم به صورت ایستاده بتوان با آن کار کرد و هم به صورت نشسته، این امکان را فراهم می کند که هر کسی بنا به فرا خور حال و نیاز خود، آن را به فرم دلخواه در آورد. این به این معنی است که خرید چنین میز اداری ای با ارتفاع قابل تنظیم، از نظر قیمت هم بهترین انتخاب برای میز اداری خواهد بود.
http://thenerdstash.com/things-consider-choosing-computer-desk/
  • Rating
  • 262 دفعات بازدید