مقالات

آخرین مقالات

16 ارديبهشت

چهار دلیل که باید مبلمان اداری مدرن را جایگزین مبلمان اداری قدیمی خود کنید

حالا دیگر محیط کار ما امتدادی از خانه‌های ماست، اما به ندرت پیش می‌آید که دکوراسیون فضای کارمان
انعکاسی از فضای خانه‌مان باشد. درست مثل وقتی که برای میهمانان خود در خانه از جان و دل مایه می‌گذارید، باید کاری کنید که فضای کارتان نیز حرفه‌تان را به روشنی و درستی بازتاب دهد. زمانی که مشتریان، مبلمان اداری قدیمی و از کار افتاده‌ی شما را می‌بینند، ممکن است از این بابت نگران شوند که شاید نسبت به آنان نیز مثل محل کارتان بی‌تفاوت رفتار کنید. در این مقاله 4 دلیل مهم برمی‌شمریم برای آنکه مبلمان اداری خود را به روز کنید:

1.اولین نگاه به مثابه‌ی مهم‌ترین برداشت است

وقتی شما چیزی را هر روز ببینید، ترجیح می‌دهید «دیدن»اش را متوقف کنید. شما اصطلاحاً به آن خو گرفته‌اید و آن چیز مانند اثاثی ثابت و همیشگی در فضای کارتان میان دیوارها گم می‌شود. مبلی که در اتاق انتظار شما وجود دارد درست پیش چشمان شما خراب و قدیمی شده است اما چون این اتفاق به تدریج و در یک دهه‌ی گذشته افتاده است شما توجهی به آن نکرده‌اید. مشتریان شما، به هر حال به همه چیز توجه خواهند کرد و یک اتاق انتظار کهنه و نخ‌نما کسب و کار شما را به خطر می‌اندازد.

2.یک فضای کار جذاب از ثبات و امنیت شما سخن می‌گوید

داشتن دفتری مدرن با مبلمان اداری مدرن به مشتریان نشان می‌دهد شرکت شما در حال رشد، و از نظر اقتصادی استوار است. واقعاً چه چیزی از این جذاب‌تر؟ این سرمایه‌گذاری فوق‌العاده‌ای برای شرکت شما و مشتریانیست که به جزئیات دقت می‌کنند.

3. مبلمان اداری مدرن تصویر و شهرت شما را بهبود می‌بخشد

شرکت‌ها همیشه خواستار متفاوت بودن و متمایز شدن از رقبای خود هستند. تا زمانی که مبلمان اداری و دکوراسیون جزو اولین چیزهایی هستند که مردم به محض ورود به مکانی، به آن توجه می‌کنند، پس می‌توانند ابزار ارزشمندی برای ایجاد تفاوت میان رقبا باشند. مبل کشیده‌ی قرمزی (Chaise Lounge) به همراه اثر هنری شیک و زیبایی در اتاق انتظار خود قرار دهید، بی‌شک مشتریان و رقبای شما به آن توجه کرده و آن را به خاطر خواهند سپرد.

4. مبلمان اداری مدرن، کارکرد و بازدهی را بالا می‌برد

خواه صندلی ارگونومیک بخرید، خواه محیطی اطاقکی داشته باشید، مبلمان اداری مدرن می‌تواند روحیه‌ی کارمندان را بالا برده و از دفتر کار محیطی لذت‌بخش‌تر بسازد.
اگر مشغول تجهیز دفتر کار خود هستید، و یا محیط کارتان به کمی تغییر و توجه نیاز دارد، از مبلمان اداری مدرن بنکو کمک بگیرید و تصویری که از خود ارائه می‌دهید را ارتقا بخشید.
منبعhttps://bemodern.ca/blog
  • Rating
  • 182 دفعات بازدید