مقالات

آخرین مقالات

09 ارديبهشت

چرا بهتر است مبلمان ام دی اف خریداری کنیم؟(قسمت دوم)

در قسمت اول این مقاله پنج دلیل برای استفاده از مبلمان ام دی اف ذکر شد. در این قسمت چهار دلیل دیگر مطرح
می شود.

 

مبلمان ام دی اف

 

5. ساختن مبلمان ام دی اف راحت است

با ام دی اف راحت می توان کار کرد. سطح صاف و یکدست ام دی اف، کار کردن با آن را راحت کرده است. فرقی نمی کند که مبلمان ام دی اف را خودتان می سازید یا یک میز اداری پیش ساخته را مونتاژ می کنید، در هر صورت، کار کردن با ام دی اف راحت است. ام دی اف راحت بریده شده و راحت نصب می شود. در حالی که شما روی ام دی اف کار می کنید، به خاطر داشته باشید که برای ساختن مبلمان ام دی اف نمی توان از میخ استفاده کرد. در مبلمان ام دی اف باید از وسایلی برای نصب استفاده کرد که محکم در بافت ام دی اف فرو رفته و آن را کامل نگه دارد.

6. استفاده از مبلمان ام دی اف آسان است

اگر شما به مزایا و معایب مبلمان ام دی اف دقت کرده باشید، متوجه شده اید که یکی از معایبی که اغلب برای مبلمان ام دی اف ذکر شده است، این است که ام دی اف در برابر آب و رطوبت خراب می شود. این جمله تا حدی درست است. ام دی اف به فرم خام، قطرات و لکه های آب را جذب کرده و متورم می شود. اما مبلمان ام دی اف که بیشتر مشتریان اقدام به خرید آنها می کنند، با مواد شیمیایی اندود شده اند و با روکش های مختلفی از جمله لمینیت یا روکش چوب طبیعی پوشش داده شده اند. در هر صورت، به راحتی می توانید از این موضوع که مبلمان ام دی اف در مقابل آب مقاومت دارند، اطمینان حاصل کنید.

7. در مبلمان ام دی اف از محصولات قابل بازیافت استفاده می شود

برای ساخت ام دی اف از خرده چوب ها و از فیبر استفاده می شود. اگر چه در این محصول همچنان از چوب استفاده می شود، اما از مواد دور ریز استفاده کرده و از آن استفاده ی بهینه می کند. در کل، برای تولید مبلمان ام دی اف، درختان جدید قطع نشده و از بین نمی روند.

8. مبلمان ام دی اف حشرات را دور می کند

در طی پروسه ی تولید ام دی اف، از مواد شیمیایی ای استفاده می شود که حشرات را دور می کند. اگر شما در آب و هوای معتدل تری زندگی می کنید که بستری مناسب برای رشد حشرات از جمله موریانه ها می باشد، مبلمان ام دی اف برای شما گزینه ی مناسبی است. موریانه ها به سرعت چوب را خراب می کنند طوری که با کمترین تماسی فرو می ریزد. در چنین شرایطی مبلمان ام دی اف ، حس بهتری از امنیت را در مقابل حشرات تهاجمی فراهم می کند.

9. دوباره . قیمت مناسب مبلمان ام دی اف!

بله، قیمت پایین مبلمان ام دی اف ارزش این را دارد که دوباره در لیست قرار بگیرد. می توانید تنها بخشی از هزینه ی یک میز چوبی را پرداخت کنید و از داشتن مبلمان اداری زیبا هم لذت ببرید. این کار به شما انگیزه می دهد که هر روز نهایت تلاش خود را برای انجام کارها بکنید.

حرف آخر

برخی افراد فکر می کنند که متریال کامپوزیت و مبلمان ام دی اف ، مرغوب نیستند و ساختار خوبی ندارند، اما همیشه این طور نیست. ام دی اف برای میز کار و مبلمان اداری دیگر یک ماده ی کاملا قوی، متراکم و تطبیق پذیر است. ام دی اف ترکیب بی نظیری از اجرا و ارزش را فراهم می کند و می تواند بهترین انتخاب برای میز اداری بعدی شما باشد.
نوشته شده توسط ایمی بلیت کاک، 2 فروردین 1396
منبع:https://www.btod.com/blog
  • Rating
  • 402 دفعات بازدید