مقالات

آخرین مقالات

29 ارديبهشت

با میز اداری مدرن می توان هم احساس راحتی کرد و

هم کارهای گروهی انجام داد

خیلی از انواع میز اداری مدرن تطبیق پذیر هستند، به این معنی که هم می توانند به عنوان یک میز اداری معمول کاری استفاده شوند و هم می توانند برای کارهای گروهی مورد استفاده قرار بگیرند. میز اداری انواع زیادی دارد که هر کدام از آنها خصوصیات و ویژگی های مختص خود را دارند. با توجه به تنوع بیش از حدی که برای انواع میز اداری وجود دارد، میتوانید با توجه به نیاز شرکت خود میز اداری ای را انتخاب کنید که کارمندان شما می خواهند در محیط کار خود داشته باشند.

 

میز اداری

 

کارمندان شما چه در خانه دورکاری کنند و چه در فضای شرکت کار کنند، مهم است که پشت نوعی میز اداری بنشینند که با نیازهای آنها سازگاری داشته باشد. برای دکوراسیون داخلی هر شرکتی، انواع زیادی میز اداری مدرن ممکن است مناسب باشد، که در هر کدام از آنها از متریال و طرح های جالبی استفاده شده است.
در برخی از انواع میز اداری ، ارتفاع قابل تنظیم است و باعث می شود که کارمندان با هر قدی که دارند در پشت میز اداری احساس راحتی کنند. با تنظیم میز اداری برای نیازهای خود، کارمندان می توانند وضعیت مناسبی را برای بدن خود تنظیم کنند و به این وسیله فشار وارد بر بدن و در نتیجه احتمال آسیب بر گردن و کمر را در زمان کار کمتر کنند. گاهی اوقات میز اداری به گونه ای است که می تواند به عنوان میز اداری دو منظوره مورد استفاده قرار بگیرد. بر طبق پژوهش های به عمل آمده، در این صورت هم راندمان کاری افزایش می یابد و هم برای سلامتی ما اثرات مثبتی را به همراه دارد.

 

میز اداری ایستاده

 

در انتخاب میز اداری مناسب برای شرکت، قابلیت هماهنگی با محیط و مقیاس پذیری مهم است. خیلی از کارمندان به عنوان عضوی از تیم کار می کنند و برای حمایت از این ساختارهای تیمی، میز اداری را باید در سایز مناسب ساخت. این ویژگی به کارمندان اجازه می دهد در عین حال که فضا، حریم خصوصی و فضاهای بایگانی مورد نیاز خود را در اختیار دارند، امکان همکاری و کارهای گروهی را نیز در پشت میز اداری خود داشته باشند.
با نمونه هایی از میز اداری که برای ورودی و پذیرش ، فضای باز، فضاهای خصوصی و جاهای دیگر موجود است، می توان با توجه به اصول ارگونومیک، نیاز فرد و مناسب فضای در دسترس، میز اداری ای را طراحی کنیم که در سراسر روز کاری از کارمندان حمایت کند.

میز اداری مناسب ، عاملی مؤثر بر راندمان کاری

در واقع بیشتر کاری که در شرکت ها انجام می شود، پشت میز اداری می باشد. اگر میز اداری راحت و قابل تنظیم باشد و مناسب فضا و نیازهای ذخیره و بایگانی کارمند طراحی شود و از نظر ظاهری هم با استایل شرکت هماهنگی داشته باشد، در موفقیت کارمندان تأثیر بسزایی دارد. انتخاب میز اداری ارگونومیک باعث می شود که کارمندان شاد، خوشحال و سالم باشند و راندمان کاری خوبی داشته باشند.

 

میز کارمندی

 

منبع: www.officeinteriors.ca
  • Rating
  • 208 دفعات بازدید