مقالات

آخرین مقالات

22 خرداد

چگونه پارتیشن اداری مدرن به حفظ حریم خصوصی کارمندان کمک می کند؟(قسمت دوم)

اگر با کمبود جا مواجه هستید، در این صورت فیت کردن درب 
پارتیشن اداری شیشه ای تا شو باعث می شود که بر خلاف درهای معمولی، فضای پشت آن ها گرفته نشود.شما می توانید با پارتیشن اداری شیشه ای ، نور و حریم خصوصی را افزایش دهید و با استفاده از شیشه هایی که قابلیت تبدیل شدن از شفاف به مات و یا برعکس را دارند ، از مزایای هر دو نوع شیشه بهره مند شوید. وجود کرکره ها در پارتیشن اداری همچنین باعث می شود که در یک اتاق ملاقات بتوانیم حریم خصوصی را افزایش دهیم.

 

مبلمان اداری

 

هر طرحی که شما می خواهید انتخاب کنید، در انتها پارتیشن اداری شیشه ای باید با دو ردیف نقطه های مات، مربع یا نوارهای متراکم پرداخت شوند تا مطابق اصول استاندارد در مورد معرض دید بودن در ساختمان سازی باشند. برای تطابق با مقررات ساختمان، پارتیشن اداری با پنل های ضد حریق و چارچوب های ضد حریق هم در دسترس هستند.
در این مثال در دکوراسیون مبلمان اداری شرکت دیل (Dale) ، خطوط آبی نشان دهنده ی پارتیشن اداری شیشه ای می باشد که برای ایجاد یک حریم خصوصی بین اتاق انتظار و شرکت اصلی به کار می رود و دو مکان را به طور کامل از هم جدا نکرده است. از پارتیشن اداری شیشه ای برای ایجاد اتاق ملاقات خصوصی در داخل شرکت هم استفاده می شود.

 

پارتیشن شیشه ای

 

در این تصویر، پارتیشن اداری شیشه ای با یک خط آبی مشخص شده است. در این مورد، پارتیشن اداری شیشه ای برای ایجاد منطقه یا فضاهای مشخص (مثل اتاق ملاقات) در نظر گرفته شده است، بدون این که میزان نور طبیعی وارد شده به شرکت و احساس باز بودن فضا را به مخاطره بیندازد.

گزینه هایی برای رنگ پارتیشن اداری 

پنل های گچی که صفحات جامدی هستند و پارتیشن های مدولار را تشکیل می دهند می توانند به صورت گسترده ای در پارتیشن ها مورد استفاده قرار گیرند. نوعی پوشش وینیلی برای پارتیشن اداری بسیار رایج شده است که می توان بر روی سطح آن نوشت و پاک کرد و این گونه سطوح برای پارتیشن اداری به طور فزاینده ای در محیط کار معمول و رایج شده است.

پارتیشن اداری متحرک و تاشو 

پارتیشن اداری متحرک و تاشو راه حلی ایده آل برای فضاهای کاری و اتاق های ملاقات می باشد. این نوع پارتیشن اداری این امکان را فراهم می کند که بدون تغییر چیدمان کل شرکت، اندازه و گنجایش یک فضا با توجه به هدف کاری آن، تغییر داده شود. پارتیشن اداری تاشو معمولا از یک هسته ی چوبی ساخته شده است و در رنگ های مختلفی موجود است. این پنل ها همچنین فرصت هایی را فراهم می کنند تا مثل هر سطح عمودی بتوان از آنها برای تبلیغات و یا درج لوگو استفاده کرد. پنل های شیشه ای با چارچوب که با شیشه ی یک لایه و یا دو جداره فیت می شوند، گزینه ی دیگری برای پارتیشن اداری هستند. پارتیشن اداری کاربردی یا متحرک معمولا از سقف آویزان می شوند و بسته به ابعاد آنها معمولا روی یک ریل زمینی حرکت می کنند. در حین استفاده از پارتیشن اداری ، پنل متحرک معمولا به عنوان درعمل می کند.
در این مثال، درطراحی مبلمان اداری شرکت دیل ، یک اتاق ملاقات به وسیله ی یک پارتیشن اداری تاشو به آسانی به دو اتاق کوچک تر تقسیم می شود. با این کار می توان از این فضا، برای بیش از یک منظور و در دو اندازه استفاده کرد. بنابراین، پارتیشن اداری فضای قابل انعطاف و چند منظوره ایجاد می کند.

 

پارتیشن

 

پارتیشن

 

نوع دیگر پارتیشن اداری ، پارتیشن اداری عمودی با قابلیت تنظیم از راه دور است. این نوع پارتیشن اداری مدرن به صورت اتوماتیک در داخل سقف جمع می شود. این پارتیشن اداری مدرن فقط می توانند در جایی نصب شوند که سقف به طور کامل وزن سیستم را تحمل کند. مشکل پارتیشن اداری مدرن عمودی جمع شدنی این است که زمانی که پارتیشن اداری در جای خود قرار می گیرند، هیچ دری برای در دسترس بودن وجود ندارد و برای این که به محیط درون پارتیشن اداری دسترسی داشته باشیم، باید پارتیشن اداری را جمع کنیم.
منبع:www.daleoffice.co.uk
  • Rating
  • 269 دفعات بازدید