مقالات

آخرین مقالات

30 تیر

ایده هایی الهام بخش برای مبلمان اداری قابل توجه مدیران (قسمت اول)

پانزده مبلمان اداری مدرن که مورد نیاز شما هستند

 

استفاده از مبلمان اداری مدرن ، مزایای زیادی به همراه دارد.این مزایا شامل راندمان کاری بالای کارمند، تحت تأثیر قرار دادن مراجعین و مدیریت مؤثرتر فضای اداری می باشد. مشخصا مبلمانی که شما استفاده می کنید، در موفقیت شما تأثیر بسزایی دارد.
آخرین طرح های مبلمان اداری می توانند مشکلاتی را که خود شما از وجود آنها بی اطلاع بودید، حل کنند. صندلی هایی که تلفن ها را شارژ می کنند، میزهای اداری ای که کالری می سوزانند و مبلمان اداری که برای همکاری و کارهای گروهی طرح ریزی شده است و وظایفی چند گانه را برای شما انجام می دهد. شما می توانید با کار گذاشتن چند تکنولوژی لمسی در مبلمان اداری ، فضای بیشتری در اختیار داشته باشید و راندمان کاری را افزایش دهید.

 

office

 

بهترین مبلمان اداری مدرن

در این مقاله به پانزده مبلمان اداری هوشمند اشاره می شود که مطمئنا اشتیاق به کار را در فضای کاری بالا می برد.

1. نوعی مبلمان اداری و میزهای مناسب برای استفاده در هر جا

این مبلمان اداری و میز مخصوص که توسط شرکت هرمان میلر طراحی شده است، یک ورژن حرفه ای است که کمک می کند شما فضای اداری خود را به بهترین نحوی مدیریت کنید و از آن استفاده ی بهینه ببرید. این میزها با عرض 190 سانتی متر می توانند بزرگترین جلسات شما را برگزار کنند، سپس می توانید آنها را تا کرده و خیلی راحت به کمک چرخهای تعبیه شده در آنها، در جایی دور از دید بگذارید. فضا را با یک اتاق کنفرانس که معمولا خالی می باشد، اشغال نکنید، بلکه در عوض می توانید هر زمان و هر جا که خواستید در یک فضای مناسب، این میز کنفرانس را باز کرده و جلسه ی خود را برگزار کنید.

 

office-furniture

 

2. مبلمان اداری و میز استراحت برای مواقعی که کار ندارید

اگر روز خود را به خوبی سپری کرده باشید، به هر حال باز هم در طول روز به یک استراحت و یا گاهی اوقات یک ملاقات سریع و احوالپرسی احتیاج دارید. مبلمان اداری محیط استراحت باید به نحوی باشد که برای تجدید انرژی و قوای شما کارساز باشد. این نوع مبلمان اداری و میزهای چند منظوره در اماکن عمومی شهری هم دیده می شوند.

 

resting table

 

3. صندلی دسته دار درخشان

وقتی که از چنین مبلمان اداری ای استفاده می کنید و بر روی چنین صندلی اداری ای قرار می گیرید و چراغ های سبز تند و بنفش بر روی صندلی روشن می شود، به دوران کودکی برمی گردید و نشاط دوران کودکی در شما زنده می شود.

 

handlebar

 

4. مبلمان اداری و صندلی ارگونومیک برای زانو زدن

این صندلی اداری مدرن مزایای بسیاری دارد. این نوع مبلمان اداری و صندلی به این هدف طراحی شده است که فرد را تشویق کند یک وضعیت صاف مستحکم داشته باشد و او را از کشیدگی عضله نجات می دهد. این صندلی همچنین باعث می شود فرد در ارتفاع های متفاوت احساس راحتی کند.

 

ergonomic chair

 

5. صندلی موگو (Mogo Seat)

می توانید با این مبلمان اداری جدید و مدرن دقیقا هر جایی که می خواهید برای خود یک صندلی برپا کنید. پایه ی مرکزی این صندلی، عضلات شما را درگیر می کند و می توانید به خاطر وزن کم یک کیلویی این مبلمان اداری ، هر جایی که می خواهید، آن را ببرید.

 

mogo chair

 

6. مبلمان اداری جدید و صندلی توپی زنرژی (Zenergy Ball Chair)

این مبلمان اداری و توپ ورزشی مدرن و جدید با طرح هایی ساده و در چند رنگ و با روکش پارچه ای محکم و توری مانند، زیبایی خاصی خود را دارد و می تواند محیط کاری شما را دگرگون کند.

 

hub chair

 

7. مبلمان اداری و صندلی شارژی

آیا برای آیفون، آی پد و آی برین (iBrain)، پریزهای کافی وجود دارد؟ اجازه دهید مهمانان شما بعد از یک سفر طولانی برای ملاقات با شما و یا در طی جلسات بتوانند وسایل خود را شارژ کنند. دیگر لازم نیست به دنبال صندلی ای باشید که در کنار پریز باشد، این صندلی و مبلمان اداری در کنار خود پریز دارد.

 

charged chair

 

برای دیدن ادامه مقاله اینجا را کلیک کنید

نوشته شده توسط گریت لی در 5 اردیبهشت 1397

منبع:http://www.youngupstarts.com
  • Rating
  • 179 دفعات بازدید