مقالات

آخرین مقالات

03 مرداد

ایده هایی الهام بخش برای مبلمان اداری قابل توجه مدیران (قسمت دوم)

در بخش اول این مقاله به هفت مبلمان اداری جدید پرداختیم که می تواند برای مدیران الهام بخش باشد.
در قسمت دوم این مقاله، هشت مبلمان اداری جدید دیگر معرفی می شود.

8. نوعی مبلمان اداری جدید به صورت میز همراه با تردمیل

در دنیای شلوغ امروز، چه کسی وقت ورزش کردن دارد؟ شما می توانید با نوعی مبلمان اداری و یک میز تردمیل چند کاره، هم ورزش کنید و هم یک مکالمه ی کنفرانسی را مدیریت کنید و یا ایمیل بفرستید. در واقع، در حین کار و با استفاده از مبلمان اداری ، ورزش هم کرده اید.

 

office

 

9. نوعی مبلمان اداری جدید به صورت میز لپ تاپ با ارتفاع قابل تنظیم

آیا نمی دانید که می خواهید نشسته کار کنید یا ایستاده؟ با استفاده از یک سیستم counter-balance وزنه تعادل، می توان این میزهای مبلمان اداری را تنها در عرض چند ثانیه و آرام از حالت نشسته به ایستاده تغییر حالت داد و چون این میزهای مبلمان اداری چرخ دارند، می توان به راحتی آنها را از اتاق کنفرانس به اتاق استراحت منتقل کرد و یا حتی میتوانید این مبلمان اداری را با خود به جاهای دیگر و یا حتی به خارج از شرکت هم ببرید.

 

office

 

10. نوعی مبلمان اداری و میز با ارتفاع قابل تنظیم به صورت الکترونیکی

در میزهای بزرگ تر، برای انطباق راحت تر، از یک تنظیم کننده ی الکترونیکی کمک بگیرید. در این نوع مبلمان اداری ، یک سیم برق تعبیه شده است و با لمس یک دگمه، می توان این میزها را بالا و پایین برد و میز کاری بزرگ تری فراهم کرد.

 

office

 

11. نوعی مبلمان اداری جدید به صورت صندلی تعادل

آموزش تعادل در بلند مدت برای سلامتی بسیار خوب است و می توان به آسانی در محیط اداری مدرن آن را تمرین کرد. صندلی های تعادل، قدرت هسته ای ارگونومیک را تقویت می کنند، درست مثل یک توپ تعادل. اما پایه های کوچکتری داشته و در طرح های حرفه ای تری هم عرضه می شوند.

 

office

 

12. نوعی مبلمان اداری جدید با نام صندلی های مدولار

مدولار بودن یک صندلی و مبلمان اداری نشان دهنده ی مدرن بودن آن است، با ظاهر ساده و مینی مالیستی و انطباق پذیری برای هر جلسه ای که ممکن است در طول روز پیش بیاید. این نوع مبلمان اداری و صندلی را هم می توان به صورت انفرادی استفاده کرد و هم می توان با کنار هم گذاشتن آنها، برای چند نفر مورد استفاده قرار داد.

 

office

 

13. نوعی مبلمان اداری به صورت صندلی راحت چرخان

این نوع مبلمان اداری با ترکیب کردن کار با تفریح ، هم زیبا هستند و هم از استحکام خوبی برخوردار هستند. علاوه بر این، این صندلی ها راحت بوده، روکشی دارند که به آسانی می توان از آن مراقبت کرد، بسیار قابل توجه می باشند و به همین علت برای خیلی از سلیقه ها جالب توجه هستند.

 

office

 

14. میز شیشه ای و اکریلیک در مبلمان اداری جدید

آیا در مؤسسه ی شما می توان از شفافیت بیشتری استفاده کرد؟ در این میز یک رویه ی شیشه ای شفاف و درخشان بر روی یک پایه ی آکریلیک مد روز قرار می گیرد و ابتکار و نوآوری را با ظرافت در هم می آمیزد. این میز با ظاهر خیره کننده اش، جلوه ی بی نظیری به محیط کار شما می بخشد.

 

office

 

15. میز سفید شاخه ای در مبلمان اداری جدید

این میز، هم به عنوان یک میز کار و هم به عنوان فضای کار اشتراکی بسیار خوب عمل می کند و میزی است که شما دوست دارید آن را به نمایش بگذارید. این میز، یک اثر هنری واقعی با ساختاری منسجم می باشد که کارمندان آرزوی داشتن آن را دارند.

 

office

 

خلاصه

مبلمان اداری مدرن می تواند عملکردی بیشتر از کاربردی بودن داشته باشد و حتی می تواند بسیار تفریحی باشد. چه راهی بهتر از این که با جدیدترین طراحی و بهترین مبلمان اداری ، کارمندان را تشویق به کار کنیم و مشتریان خود را سر ذوق بیاوریم؟ امیدواریم که این مقاله مورد استفاده ی شما قرار بگیرد.
منبع:https://www.greetly.com
  • Rating
  • 177 دفعات بازدید