مقالات

آخرین مقالات

08 مرداد

مبلمان اداری سیستمی چیست و آیا برای شرکت شما مناسب است (قسمت اول)

یک چیدمان خوب مبلمان اداری مدرن با انتخاب مبلمان اداری درست و مناسب آغاز می شود.
یکی از محبوب ترین مبلمان اداری در سال های اخیر، مبلمان اداری یا میز کار مدولار یا سیستمی (( systems furniture workstations. می باشد.
شرکت های زیادی در چیدمان شرکت خود، به تطبیق پذیری و قابلیت انطباق مبلمان اداری برای شرایط گوناگون فکرمی کنند. اگر شما مبلمان اداری تطبیق پذیری می خواهید، در این صورت این ممکن است برای شما انتخاب درستی باشد.
اما قبل از اقدام به این کار، ضروری است که درک درستی از مبلمان اداری سیستمی و در واقع همان مبلمان اداری مدولار داشته باشیم و این که این نوع مبلمان اداری چه مزایا و چه نقایصی دارد و بعد تصمیم بگیریم که آیا این نوع مبلمان اداری برای شما راه حل مناسبی است یا نه.

 

office-furniture

 

مبلمان اداری سیستمی دقیقا چیست؟

این مبلمان اداری ، یک نوع مبلمان اداری مدولار است که بخش های مختلفی را که برای ایجاد میزهای کار گروهی لازم است، فراهم می کند. از نظر مفهومی، این مثل یک کیت لوگو برای میز کار گروهی است. شما ممکن است مبلمان اداری سیستمی را با نام مبلمان اداری مدولار شنیده باشید.
استایل مدولار مبلمان اداری ، این امکان را برای شما فراهم می کند که بر حسب نیازهای منحصر به فرد شما نصب شده و تنظیم می شود. برای شرکت هایی که رشد سریعی دارند یا می خواهند یک طرح با انعطاف پذیری بالا را ایجاد کنند، مبلمان اداری سیستمی راه حل خوبی است و این امکان را برای شرکت فراهم می کند که به سرعت با محیط کاری در حال تغییر سازگار شود.
وقتی که شما این نوع مبلمان اداری را انتخاب می کنید، در واقع همه ی چیزهایی را که لازمه ی چیدمان مبلمان اداری است، می گیرید. این اجزاء می توانند جابجا شوند، اضافه شوند یا برداشته شوند و به هر نحوی که شما می خواهید در محیط کاری شما فیت شوند. به همین علت این نام یعنی مبلمان اداری سیستمی به آن اطلاق می شود، یعنی یک سیستم جامع از قطعات مبلمان اداری که برای ایجاد یک محیط کاری در کنار هم استفاده می شوند.
مدولار بودن مبلمان اداری سیستم به شما این امکان را می دهد که راه حل های انعطاف پذیر ایجاد کنید و به سرعت و به طور مؤثر با فضای خود تطبیق پیدا کنید بدون این که ابتکارات قابل ملاحظه در نظر گرفته نشوند.

 

office-furniture

 

چرا مبلمان اداری سیستمی؟

شرکتهای زیادی از قبل با این نوع مبلمان اداری آشنایی دارند. برای مثال، یک اتاق پارتیشنی کلیشه ای در واقع فرمی از مبلمان اداری سیستمی است، البته نه از نوع خیلی مدرن آن.
مبلمان اداری سیستمی در طی چند سال گذشته به صورت قابل ملاحظه ای کامل تر شده است و امروزه طیف وسیعی از مبلمان اداری را شامل می شود و شما این انعطاف پذیری را دارید که میزهای کار گروهی ای طراحی کنید که یا حرفه ای باشند و یا ساده و اصلی، هر طور که استایل کار کاربر ایجاب کند.
مبلمان اداری سیستمی می تواند برای ایجاد و خلق محیطی استفاده شود که خصلت های کار گروهی برای کارمندان بیشتر در آن دیده شود. این استایل فضای کار اخیرا به صورت غیر قابل باوری در شرکت هایی مثل گوگل به چشم می خورد و به جای فضاهایی برای کارهای انفرادی بر فعالیت های گروهی تأکید شده است.
اگر می خواهید در شرکت شما یک جو اشتراکی و گروهی باشد، در این صورت در مبلمان اداری ، به جای استفاده از میزهای اداری انفرادی، استفاده از میزهای اداری گروهی، می تواند شما را به این هدف برساند. مدولاربودن مبلمان اداری سیستم به چیدمان شرکت شما، حس پویایی بیشتری می دهد. با گسترده شدن و افزایش تیم ها یا دپارتمان ها، چیدمان مبلمان اداری را تغییر دهید تا با نیازهای متغیر شرکت خود سازگار شده و همگام شوید.
مؤسساتی که به سرعت رشد کرده و تغییر می کنند، ممکن است این مدل مبلمان اداری سیستمی را راه حل مناسبی برای تطبیق سریع با نیازهای خود ببینند. به جای سفارش میزهای اداری جدید برای کارمندان جدید، شرکتها می توانند از قسمت های موجود مبلمان اداری مدولار استفاده کنند و فقط قطعاتی را که نیاز دارند سفارش دهند و به چیدمان موجود شرکت اضافه کنند.
برای دیدن ادامه مقاله اینجا را کلیک کنید
منبع:http://www.officeinteriors.ca
نوشته شده توسط کرپی پورتئوس در اردیبهشت 1396
  • Rating
  • 168 دفعات بازدید