مقالات

آخرین مقالات

17 مرداد

مبلمان اداری سیستمی چیست و آیا برای شرکت شما مناسب است؟(قسمت دوم)

مبلمان اداری سیستمی مدولار در مقایسه با میزهای انفرادی حجیم باعث استفاده ی بهینه از فضا می شوند.
شما می توانید بدون صرف کردن هزینه ی بیشتر و اجبار برای نقل مکان به یک جای بزرگ تر، در فضایی کوچک تر، افراد بیشتری را جا دهید. این چیدمان های مؤثرتر، همچنین به شما اجازه می دهند که از یک سطح کار، یک پریز برق و یک سوکت شبکه برای بیشتر از یک میز کار استفاده کنید و به این صورت کل تعداد اجزایی را که لازم است خریداری کنیم، کاهش پیدا می کند.
تغییرات محیط یا بازسازی های پیش بینی شده همچنین بهترین دلیل برای خرید مبلمان سیستمی است. اگر مطمئن نیستید که فضای کار شما در آینده ممکن است چگونه به نظر برسد، در این صورت ممکن است ویژگی انعطاف پذیری این نوع چیدمان مبلمان اداری ، نظر شما را جلب کند و بدون اینکه متحمل هزینه های گزاف برای مبلمان جدید شوید، بتوانید از فضای جدید بیشترین استفاده را ببرید.

 

office

 

مبلمان اداری سیستمی در چه مواردی مناسب نیست؟

اگر چه مبلمان اداری سیستمی، انعطاف پذیری زیادی با خود به همراه دارد، ممکن است بهترین راه حل برای شما نباشد. این ها نکاتی هستند که قبل از انتخاب مبلمان اداری سیستمی باید در نظر داشته باشید.
1. اولین نکته این که این نوع مبلمان اداری پایه های کمتری دارد و برای بزرگ کردن فضا مناسب است، اما اگر شما نیاز دارید که برای کارمندان خود محیطی عاری از سر و صدا فراهم کنید (برای مثال تیم منابع انسانی) ، در این صورت مبلمان اداری سیستمی نمی تواند نیازهای منحصر به فرد کارمندان شما را برطرف کند.
2. برخی از افراد هم این گونه فکر می کنند که اگر چه این مبلمان اداری سیستمی مدولار است، اما منطقی نیست که مثلا برای برگزاری یک جلسه، چیدمان آن را به هم بزنیم و سپس بعد از اتمام جلسه، دوباره آن را به حالت اول برگردانیم. اگر شما به دنبال مبلمان اداری ای هستید که تا این حد قابل جابجا کردن باشد، ممکن است لازم باشد به انتخاب های دیگری فکر کنید، مثل استفاده از میزهای ساده به جای میز کار اداری کامل.
3. و نکته ی آخر اینکه، مبلمان اداری به تنهایی نمی تواند فرهنگ محیط کار را تغییر دهد. ایجاد فرهنگ کار گروهی و فعالیت های جمعی تنها با یک چیدمان جدید برای محیط کار امکان پذیر نیست. برای این کار باید به دنبال راه هایی باشید که محیطی با همکاری بیشتر را ایجاد کند، از نرم افزارهایی کمک بگیرید که به افزایش راندمان کاری منجر شوند و از کارمندان خود بپرسید که چگونه می توانید به ذهنیتی که در محیط کار خواهان آن هستید، دست پیدا کنید. مبلمان اداری فقط یک تکه از این پازل است و موارد بسیار دیگری باید در نظر گرفته شوند.

در مورد مبلمان اداری سیستمی کمی بیشتر یاد بگیریم

آیا فکر می کنید مبلمان اداری سیستمی ممکن است راه حل مناسبی برای شما باشد اما برای پذیرفتن این تغییر، کاملا آماده نیستید؟ در واقع، وظیفه ی شرکت های طراحی داخلی و مبلمان اداری این است که به شما کمک کنند تا محیط اداری ای را خلق کنید که راندمان کاری بیشتری داشته باشد. اگر خواهان مبلمان اداری سیستمی هستید، شرکتهای طراحی داخلی و مبلمان اداری می توانند به شما کمک کنند تا بیشترین استفاده را از فضای کاری جدید خود ببرید.
اگر هنوز تصمیم نگرفته اید که می خواهید چه نوع مبلمان اداری ای را خریداری کنید، طراحان شرکت ما می توانند در این تصمیم گیری به شما کمک می کنند.
نوشته شده توسط کرپی پورتئوس در اردیبهشت 1396
منبع:http://www.officeinteriors.ca
  • Rating
  • 173 دفعات بازدید