مقالات

آخرین مقالات

22 مرداد

با پارتیشن اداری شیشه ای ، طراحی داخلی شرکت خود را زیباتر کنید

آیا به دنبال راهی هستید که در خانه یا شرکت برای خود حریم خصوصی ایجاد کنید ولی در عین حال می خواهید دید یک فضای باز را داشته باشید؟
پارتیشن اداری شیشه ای این امکان را برای شما فراهم می کند. شما می توانید پارتیشن اداری را به صورت انحصاری و مخصوص فضای شرکت خود سفارش دهید.

پارتیشن اداری شیشه ای، مدرن و با استایل

پارتیشن اداری شیشه ای مزیت های زیادی دارد. این نوع پارتیشن اداری ، استایلی مدرن به شرکت شما می دهد و مشتریان از لحظه ای که وارد شرکت می شوند، متوجه این استایل می شوند. طرح شفاف و براق پارتیشن اداری شیشه ای این امکان را فراهم می کند که نور طبیعی روز به درون شرکت بتابد. با پارتیشن اداری ، هم حریم خصوصی کارمندان حفظ می شود و در فضایی بسته، کار خود را انجام می دهند و هم دید یک شرکت اپن آفیس را دارند.

 

parition

 

کاربردی بودن و پویایی شرکت با پارتیشن اداری

یکی از مزایای پارتیشن اداری دوجداره شیشه ای این است که پارتیشن اداری قابل تنظیم است و برای شما این امکان را فراهم می کند که در صورت نیاز محیط خود را باز یا بسته نگه دارید. برای مثال، شما ممکن است در قسمتی از شرکت یک سری اتاق های کوچک تر داشته باشید که با پارتیشن اداری از همدیگر جدا شده اند. در مواقع ضروری برای تشکیل جلسات و گردهمایی ها، با باز کردن پارتیشن ها می توان این اتاق ها را به فضای بزرگ تری تبدیل کرد.
اگر یک کارمند موقع کار بر روی یک پروژه، به حریم خصوصی و آرامش بیشتری احتیاج داشته باشد، می توان با بستن درها و پارتیشن اداری ، این فضا را برای آنها ایجاد کرد. از طرف دیگر، در مواقع لزوم، می توان پارتیشن اداری شیشه ای را به راحتی کنار زد و با باز کردن فضا، به برقراری تعامل با کارمندان دیگر و سهولت بحث و مذاکره کمک کرد.

پارتیشن اداری خاص ، انحصاری و سفارشی ساز

وقتی که شما مشغول طراحی پارتیشن اداری شیشه ای در شرکت خود هستید، می توانید عوامل بی شماری را در نظر بگیرید. ممکن است پارتیشن اداری شیشه ای بدون چارچوب را انتخاب کنید که از زمین تا سقف کشیده شده است یا شاید ظاهر پارتیشن اداری شیشه ای آزاد که برای هر کارمند فضایی را جدا می کند، بیشتر بپسندید. می توانید در پارتیشن اداری ، از پنل های شیشه ای یک لایه یا دو جداره استفاده کنید و نیز می توانید نام شرکت و یا لوگوی شرکت را بر روی پارتیشن اداری شیشه ای درج کنید تا برند شرکت خود را بیشتر در ذهن مراجعین نمادینه کنید.
شما همچنین می توانید رنگ پارتیشن اداری شیشه ای را به گونه ای انتخاب کنید تا با عوامل دیگر طراحی در شرکت شما هماهنگ شود. برخی، شیشه ی طبیعی را ترجیح می دهند، درست مثل این که از پنجره ی اتاق به بیرون نگاه می کنید. در مواقعی هم ممکن است بخواهید با استفاده از شیشه ی رنگی، حریم خصوصی کارمندان بیشتر حفظ شود.

 

partition

 

کاربردی بودن و زیبایی شناسی پارتیشن اداری

هیچ وقت با توجه بیش از حد بر روی ظاهر چیزی، کاربردی بودن آن را فدای زیبایی آن نکنید. با استفاده از پارتیشن اداری شیشه ای، جو زیبایی را در شرکت خود خلق می کنید بدون این که به کاربردی بودن شرکت خللی وارد شود. خیلی از افراد بر این باورند که پارتیشن اداری و درهای شیشه ای، بهره وری از فضای شرکت را بالا می برد، مخصوصا وقتی که پارتیشن اداری در یونیت ها و فضاهای کوچک نصب شوند.
البته پارتیشن اداری شیشه ای به فضاهای کوچک محدود نمی شود زیرا پارتیشن اداری در شرکت های بزرگ هم کاربرد گسترده ای دارند. در واقع سایز شرکت مهم نیست، در هر صورت پارتیشن اداری شیشه ای، شفافیت، راحتی و کاربردی بودن را فراهم می کند و با پارتیشن اداری ، تغییرات داخل شرکت آسان می شود.
استفاده از پارتیشن به فضای اداری محدود نمی شود، بلکه در محیط خانه هم می توان از پارتیشن استفاده کرد، زیرا استفاده ازپارتیشن ها، فضای بی نظیری را در خانه ایجاد می کند.
منبع:/http://klein-usa.com/
  • Rating
  • 184 دفعات بازدید