مقالات

آخرین مقالات

29 مرداد

سهم برخی شرکت های مبلمان اداری در بازار جهانی 2018

گزارش بازار جهانی مبلمان اداری سال 2018 یک گزارش حرفه ای همه جانبه می باشد که تحلیلی مفصل و با جزئیات کامل از
انگیزه ها، چالش ها، محدودیت ها، فرصت ها و گرایش های بازار فعلی را ارائه می دهد و با پیش بینی و پیش گویی های خود برای سال 2023، بر بازار جهانی مبلمان اداری تأثیر می گذارد. در این مطالعه ی تحقیقی مبلمان اداری ، پردازش تکنیک ها، طرح های سرمایه گذاری، خدمات و مدیریت شبکه پوشش داده شده است. علاوه بر آن، در این گزارش زنجیره ی عرضه ی مبلمان اداری ، حمایت مالی، تحلیل فروشندگان خرده فروش و کانال های بازاریابی توضیح داده می شود. این تحقیق استراتژی های ورود به بازار مبلمان اداری را توصیف می کند و فرصت ها و چالش های توسعه و پیشرفت را توضیح می دهد. علاوه بر این، این گزارش با جمع آوری اطلاعات از منابع مرتبط، رشد آینده ی بازار مبلمان اداری را در سراسر دنیا پیش بینی می کند.

بررسی اجمالی بازار جهانی مبلمان اداری :

این گزارش با خلاصه ای از بازار جهانی مبلمان اداری آغاز می شود و در ادامه امکانات و احتمالات رشد و توسعه را پوشش می دهد. در گزارش بازار جهانی مبلمان اداری ، تقسیم بندی خاصی بر اساس فروشندگان، موقعیت مکانی، کاربردها و انواع مبلمان اداری ، صورت گرفته است. این مطالعه همچنین تجهیزات، منابع مواد خام، کانال های بازاریابی مبلمان اداری و بررسی مشتری ها را در بر می گیرد. علاوه بر این ها، این مطالعه پیشنهادهای تحلیلی جامع و گرایش های توسعه ی صنعت مبلمان اداری را تبیین می کند.
علاوه بر این، در گزارش فرایند تولید مبلمان اداری ، خود محصول، ساختار هزینه و نحوه ی تعیین قیمت محصول بیان می شود. تحلیل تولید مبلمان اداری با تکنولوژی، کاربردها و منطقه مشخص می شود. این گزارش به صورتی دقیق، عرضه و تقاضای مبلمان اداری ، سناریوی واردات و صادرات، ابتکارات اصلی تحقیق و توسعه و ساختار هزینه را مشخص کرده و نکات مبهم آن را مشخص می کند. و نکته ی آخر این که، این گزارش بررسی ها و تحلیل های دیگری را هم در بر می گیرد، از جمله تحلیل SWOT پروژه ی جدید مبلمان اداری ، تحلیل گرایش رشد و توسعه (development trend analysis)، تحلیل امکان سرمایه گذاری و برگشت سرمایه و موارد دیگر.
می توانید در لینک زیر ثبت نام کرده و یک گزارش نمونه را مشاهده کنید.

تقسیم بندی بازار جهانی مبلمان اداری :

برخی از مهره های اصلی در صنعت مبلمان اداری در سراسر دنیا به شرح زیر می باشند:
Royal Botania NV, Trex Company, Barbeques Galore, Fischer Mbel GmbH, VICTORY, Rattan, Tuuci, Quama, Agio International Company Limited, Winston Furniture Co. ., Steelcase, AURORA, Treasure Garden orporated, Brown Jordan, LLC, Llyod/Flanders, Yotrio Corporation, ., HNI Corporation, KETTAL, The Keter Group, Vixen Hill, Patio Furniture Industries, Lamexbj(HNI-CN), Sitra Holdings (International) Limited, Gloster, Homecrest Outdoor Living, SUNON, Emu Group S.p.A., UB Group, Hartman و DEDON.

 

office furniture

 

شرکت ها هر چند وقت یکبار با بهتر کردن نمونه کارها، تجارت خود را در صنعت مبلمان اداری دنیا توسعه می دهند. به صورت همزمان، شرکتها برای کسب سود در بازار مبلمان اداری تا سال 2023 استراتژی های نوینی را به کار می بندند.
تقسیم بندی مبلمان اداری ممکن است بر اساس انواع مبلمان اداری باشد، مثل صندلی اداری ، میز اداری ، مبل اداری ؛ و یا بر اساس کاربرد باشد. گزارش بازار مبلمان اداری در سراسر دنیا، مناطقی مثل اروپا، آسیای جنوب شرقی، ژاپن، آمریکا و هندوستان را به طور خاص پوشش می دهد.
این گزارش نحوه ی قیمت گذاری مبلمان اداری و هزینه ی تولید را ارزیابی کرده و عوامل ضروری دیگری را هم در گرایش های بازار مبلمان اداری شامل می شود، عواملی مثل ارقام عرضه و تقاضا، حاشیه های سود ناخالص، هزینه ی تولید، قیمت فروش و خدمات.
نمونه سؤالاتی که در گزارش بازار مبلمان اداری پاسخ داده می شود را ذیلا مشاهده می کنید:
• در طی چند سال آینده، کاربرد کدام قسمتهای مبلمان اداری خوب خواهد بود؟
• بازارهای مبلمان اداری که شرکت ها می توانند در آن حضور داشته باشند، کدام ها هستند؟
• محدودیت های بازار مبلمان اداری که نرخ رشد را تهدید خواهد کرد، چه هستند؟
• پیش بینی بازار مبلمان اداری برای سال های 2018 تا 2023 چه خواهد بود؟
• چگونه بازار مبلمان اداری توسط برندهای تولیدی مختلف، ارزش های خود را تغییر می دهند؟
این مطالعه در مورد بازار مبلمان اداری شامل تحلیلی عمیق و همه جانبه در مورد بازار مادر می باشد و تغیرات مهمی در دینامیک بازار مبلمان اداری را فراهم می کند. این پژوهش همچنین شامل تحلیل بازار مبلمان اداری در گذشته، حال و بازار پیش بینی شده در آینده بر حسب حجم و ارزش می شود. این گزارش بازار مبلمان اداری ، اطلاعات جامعی در مورد جزئیات تقسیم بندی بازار، استراتژی های کلیدی مهره های اصلی این بازار، تحلیل سهم بازار مبلمان اداری ، بخش های در حال ظهور و بازارهای منطقه ای در اختیار عموم می گذارد.
بنابراین این گزارش مبلمان اداری ، برای افرادی که به مطالعه ی بازار مبلمان اداری علاقمند هستند، راهنمای ارزشمندی تلقی می شود. همچنین، مهره های موجود و مهره های جدید در بازار مبلمان اداری می توانند از این گزارش استفاده کرده و بر حسب آن استراتژی های خود را طرح ریزی کنند.

نوشته شده توسط مری تننت، در اردیبهشت 1397

منبع:http://incrediblenews24.com
  • Rating
  • 148 دفعات بازدید