مقالات

آخرین مقالات

25 مهر

چگونه بهترین کابینت های آشپزخانه را انتخاب کنیم؟

من اِمی لوکراتو هستم.کار من اینه که به شما کمک کنم که یک زندگی خلاق داشته باشید. من وبلاگ living ocurato را ده سال پیش راه اندازی و
کارهای خلاقم را در آن جا به اشتراک گذاشتم. در حال حاضر در این سایت صدها دستور غذایی از کوکتل ها و کیک های خوشگل و خوشمزه گرفته تا دستورهای آسان برای پخت شام و ایده هایی برای جشن ها وجود دارد. ما اینجا هستیم تا آن چه را که برای شادی و لذت در زندگی احتیاج دارید را به شما بدهیم.

 

kitchen

 

آیا آرزوی زیباتر کردن آشپزخانه تان را دارید؟ بعد از 16 سال زندگی در خانه ام، بالاخره رویای من به واقعیت تبدیل شد! برای بازسازی کامل آشپزخانه ام در این تابستان خیلی ذوق زده ام!
انتخاب کابینت های آشپزخانه می تواند تصمیم سختی باشد. من بابت همکاری با «تجهیزات خانه» و «کابینت سازی توماسویل» خیلی خوشحالم! آن ها برنده ی جایزه ی "انتخاب بانوان" برای توصیه شده ترین کابینت های آشپزخانه هستند. دانستن این که سایر خانم ها به "توماسویل " به عنوان برترین شرکت کابینت های آشپزخانه رای داده اند، باعث شده است که برند آن ها انتخاب بدون شبهه ی افراد باشد. به علاوه، آن ها منحصرا با «تجهیزات خانه» کار می کنند که باعث می شود راه حل های شگفت انگیز آن ها به راحتی قابل اجرا باشد. راه حل هایی که می تواند هر اتاقی را تغییر بدهد!
فرقی ندارد که می خواهید چند چیز کوچک در آشپزخانه تان را تغییر بدهید، یا تغییر کلی بخواهید. این نکات کاربردی به شما کمک می کند که بدون نگرانی کار را شروع کنید.

 

kitchen

 

انتخاب کابینت های آشپزخانه یکی از مهم ترین تصمیماتی است که شما هنگام بازسازی آشپزخانه تان خواهید گرفت. اگر با یک شرکت که توسط جایزه ی "انتخاب بانوان" پیشنهاد شده است، همراه شوید، مثل کابینت های آشپزخانه "توماسویل" دیگر لازم نیست نگرانی راجع به کیفیت بالا یا پایین کابینت های آشپزخانه در کنار طراحی های زیبایشان باشید.
kitchen

 

مسلما نمای عالی کابینت ها موضوع مهمی است. ولی چگونه اجزای درست را کنار هم قرار بدهیم تا یک آشپزخانه بی نظیر داشته باشیم؟

1 . ابتدا نمای درِ کابینت های آشپزخانه را انتخاب کنید.

درِ کابینت های آشپزخانه قابل مشاهده ترین عنصر تزییناتی در آشپزخانه شما است. پس سبک کابینت های آشپزخانه ی شما مهم ترین انتخابی است که باید انجام دهید. یک روش عالی برای محدود کردن انتخاب ها برای در کابینت های آشپزخانه، انتخاب ظاهر در آن است. این ها نمونه ای از نمایه هایی است که من با "توماسویل" انتخاب کردم:

 

kitchen

 

من می دانستم که ظاهر مدرن تر و در عین حال با احساسی کلاسیک می خواستم. ظاهری که برای نسل ها باقی بماند و قدیمی و تکراری نشود. همچنین به چیزی متفاوت با آنچه در حال حاضر در آشپزخانه ام داشتم، نیاز داشتم. ظاهر «اسلب» را خیلی دوست داشتم. ولی برای من زیادی مدرن بود. پس «مستطیل های محصور» بهترین انتخاب برای کابینت های آشپزخانه من بود. به خاطر سادگی و در عین حال حالت تزیینی که باعث تبدیل آن به یک عنصر مدرن، می شد. حالا که یک انتخاب انجام شده بود، باقی تصمیم گیری ها ساده تر بودند.

2 . سبک های مورد علاقه خود برای در کابینت های آشپزخانه را گلچین کنید

در مرحله بعد سبک را انتخاب کنید. بیشتر وقت ها سبک کابینت های آشپزخانه بر اساس بودجه محدود می شود. پس با بودجه و رویه در کابینت های آشپزخانه که در سر دارید، این انتخاب آسان تر می شود. "توماسویل" سبک های بسیار زیبایی را ارائه می دهد. پیشنهاد میکنم که به فروشگاه بروید تا نمونه هایی را ببینید و از انتخاب های برترتان عکس بگیرید و در گوشی ذخیره کنید. حداکثر 4 عکس بگیرید و دوباره به سراغ نمونه های در کابینت های آشپزخانه نروید. عکس های گرفته شده را مرور کنید و آن هایی را که کمتر از بقیه دوست دارید، پاک کنید. این روش شما را به سمت انتخاب برترتان برای سبک کابینت های آشپزخانه تان می برد.
از اینکه با خط تولید جدید "توماسویل" یعنی "استودیو 1904" همراه می شوم خیلی خوش حالم. این خط تولید کابینت های آشپزخانه ای دارد که میراث اثاثیه را با طرح های مدرن در هم می آمیزد.

 

kitchen

 

این 4عکس،انتخاب های من هستند. آیا می توانید حدس بزنید که من کدام یک را انتخاب کردم؟

 

library

 

3 . نوع چوب و رنگ مورد نظرتان برای کابینت های آشپزخانه را بشناسید

فکر می کنم بیشتر ما میدانیم که کابینت های آشپرخانه ی رویایی و رنگ و شکل آنها چگونه خواهد بود. اگر هنوز مطمئن نیستید، از طراحان آشپزخانه حرفه ای بنکو بپرسید.
لحظه شماری می کنم برای اینکه با کابینت های آشپزخانه ام، که جنسشان از چوب گیلاس تیره و براق بود، خداحافظی کنم. و به درهای کابینت های آشپزخانه جدیدم با رنگ سفید و روشنشان سلام کنم! خیلی متفاوت خواهند بود.
بعد از تصمیم گیری و انتخاب سبک کابینت های آشپزخانه تان، درباره ی کاربرد آشپزخانه فکر کنید. شما همزمان آشپز ،نانوا و تمیزکننده ی آشپزخانه تان هستید. و دقیقا می دانید که چه چیزهایی جواب نیاز های شمارا خواهند داد. خوشبختانه"توماسویل" برای ما زیبایی و کاربردی بودن را تلفیق می کند.

4 . همزمان به کاربرد و زیبایی فکر کنید.

حالا شما انتخاب های زیادی برای کابینت های آشپزخانه تان دارید. مثلا، من تصمیم گرفتم که به کشو ها بیشتر از قفسه ها نیاز دارم. این به تنهایی می تواند یک تغییر مدرن باشد. زمانی که تصمیم خود را راجع به سبک بگیرید، حتی راه های بیشتری برای شخصیت بخشی به آشپزخانه وجود دارد. مانند درهای شیشه ای یا تزیین شده.

 

library

 

در مورد "آرام بند" شنیده اید؟ یک سخت افزار است که به لولا های در وصل می شود و زمانی فعال می شود که در حدود 3 سانتی متر با بسته شدن فاصله دارد. این سخت افزار باعث می شود که درها با صدای آرامتر و حرکت نرم تری بسته شوند. وقتی فهمیدم که از این آرام بند ها در همه ی درب های کابینت می توان استفاده کرد، واقعا خوشحال شدم. دیگر بچه ها درهای کابینت ها را به هم نمی کوبند و کشو هارا باز نمیگذارند. چرا که کابینت های آشپزخانه و کشو ها خود به خود بسته می شوند. این ویژگی است که من قطعا هنگام انتخاب کابینت های آشپزخانه در نظر خواهم گرفت.

5 . ترتیب را بخش مهمی از تصمیم گیریتان بدانید.

داشتن یک آشپزخانه مرتب بسیار مهم است. به این فکر کنید که شما چگونه از آَشپزخانه تان استفاده می کنید و قرار است چه کارکردی برایتان داشته باشد. و آیا طی سالها پاسخگوی نیاز شما و خانواده تان خواهد بود؟

 

kitchen

 

با ایده های نظم و ترتیب "توماسویل" از جاظرفی کشویی تا تخته یادداشت دیواری، می توانید ایده های مدرنی برای مرتب کردن کابینت های آشپزخانه پیدا کنید.

 

kitchen

 

6 . هرسانتی متر را بزرگنمایی کنید

در آخر شما میخواهید هر سانتی متر را بزرگنمایی کنید. یک یخچال مدرن کارآ موجب شادی شماست. بهترین روش برای به حداکثر رساندن فضای خالی آشپزخانه، استفاده از کابینت های آشپزخانه جزیره ای است.

 

kitchen

 

آبا عسلی برای نوشیدنی ها می خواهید؟ یا ترجیح می دهید کل فضایتان را با کابینت های آشپزخانه پر کنید؟ آیا یک سوپر کابینت یا کابینتی با سینی متحرک و جایگاه قابلمه و کفگیر مدرن زندگیتان را ساده تر می کند؟

 

kitchen

 

با دنیایی از انتخاب ها، شرکت کابینت آشپزخانه سازی "توماسویل" تزیین آشپزخانه مدرن شما را راحت می کند. تا بیشترین شباهت را به تصویر رویایی شما داشته باشد.
منبع:https://www.livinglocurto.com/tips-for-choosing-kitchen-cabinets/
  • Rating
  • 269 دفعات بازدید