مقالات

آخرین مقالات

30 مهر

چگونه میز تلویزیون انتخاب کنیم ؟

هر خانه‌ای دست کم یک تلویزیون دارد که معمولاً در اتاق نشیمن یافت می‌شود. همانطور که مشهود است، یافتنِ یک میز تلویزیون خوب که استحکام و زیبایی ظاهری داشته باشد به اندازه‌یِ پیدا کردنِ یک تلویزیون خوب
با قیمت مناسب، مشکل است. ما جستجویِ شما برای یافتنِ یک میز تلویزیونِ عالی را با ارائه چندین ایده و توصیه، کمی آسان‌تر خواهیم کرد.

میز تلویزیون قفسه‌دار

 

kitchen

 

 

kitchen

 

داشتنِ قفسه برای یک میز تلویزیون ایده‌آل است. شما دستِ کم یک قفسه برای قرار دادنِ دی‌وی‌دی پلیر،ضبط صوت و چیزهایی شبیه به آن خواهید داشت همچنین شما بدون هیچگونه مشکلی، فضا برای دیگر چیزها که ربطی به تلویزیون ندارند خواهید داشت.

میز تلویزیون قابل بازیافت و خودساز

 

kitchen

 

 

kitchen

 

داشتنِ یک میز تلویزیون سفارشی که با سلیقه و نیاز به قفسه شما دقیقاً مطابقت داشته باشد، عالی است. حتی بهتر است که خودتان آن را بسازید. برای ساخت یک میز تلویزیون، اشیایِ قابل بازیافت و استفاده شده مانندِ جعبه‌های چوبی را در نظر بگیرید.

میز تلویزیون چرخ‌دار

 

kitchen

 

میز تلویزیونی که روی چرخ قرار داشته باشد بسیارکاربردی است چرا که می‌توانید مکان آن را با جایی که خودتان می نشینید، تغییر دهید. اگر می‌خواهید تلویزیون کمی به شما نزدیک‌تر باشد تنها کافی است میز را هل دهید.

 

kitchen

 

شما خودتان می‌توانید یکی از این میزها را مطابق با سبک مورد نظرتان و با استفاده از چوب‌ و پالت اصلاح شده و برخی دیگر از مواد فلزی بسازید و حتی یک نمایشگاه کوچک برای فروش میز تلویزیون برگزار کنید !

میز تلویزیون با لوله های فلزی

 

kitchen

 

با توجه به صحبت درباره مواد بازیافتی و طراحی‌های خودتان، این میز تلویزیون چطور است؟ این میز طراحی صنعتی زیبایی دارد و از لوله‌های فلزی و قفسه‌های چوبی ساخته شده است. اگر چه یک میز تلویزیونِ کوتاه است اما بسیار ساده بوده و به راحتی ساخته می‌شود همچنین ظاهر جذاب‌تری دارد.

میز تلویزیون با قفسه‌های مخفی

 

kitchen

 

 

kitchen

 

همه‌ دوست ندارند وسایلشان در قفسه‌های باز در معرض دید قرار بگیرد. میزهای تلویزیون بسیاری با قفسه‌های مخفی وجود دارند. این میز تلویزیون جدید،ساده و جمع‌وجور به نظر می‌رسد و برای خانه‌های امروزی مناسب است.

میز تلویزیون توکار-یونیت دیواری

 

kitchen

 

به جای میز، شاید یک یونیت دیواری یا میز توکار برای تلویزیون را ترجیح دهید. این مورد یک طراحی متقارن دارد که تلویزیون در وسط، قفسه‌ها و کشوها در اطراف آن قرار می‌گیرند.

میز تلویزیون با طراحی اشکال هندسی

 

kitchen

 

طرفدارِ طراحی‌های قدیمی و متقارن نیستید؟ پس یک میز تلویزیون مدرن با شکل‌های هندسی جالب را امتحان کنید. این مورد دارای طراحی زیگ‌زاگ است که آن را متمایز نشان می‌دهد اما همچنان ساده به نظر می رسد.

بازسازی میز تلویزیون

 

kitchen

 

متنمواد مورد نیاز را در دست بگیرید.میز تلویزیون قدیمی خود را به چیزی کاربردی‌تر و خوش‌نماتر تبدیل کنید مثلاً از یک مجموعه قفسه باز برای ساختن یک اتاق سرگرمی استفاده کنید.
منبع: https://www.homedit.com/how-to-choose-a-tv-stand/
  • Rating
  • 226 دفعات بازدید