مقالات

آخرین مقالات

09 آبان

۲۵ طراحی خلاقانه کتابخانه که نباید از دست بدهید(قسمت دوم)

اگر کتاب دوست هستید و علاقه ای به کتاب های الکتریکی و صوتی ندارید، کتابخانه برایتان ضروری می باشد. اگر قادر به پیدا کردن فضایی مناسب
در خانه یا محل کارتان برای کتابخانه نیستید، این طراحی های خلاقانه می توانند کمک تان کنند.

15. کتابخانه ی آویز چوبی

این کتابخانه، طرحی سفارشی می باشد که از چوب درخت بلوط ساخته شده است. این کتابخانه مدرن دارای ۱۲ گیره نگهداری کتاب دارد که این امکان را به شما می دهد که هر زمان دوست داشتید آن را از روی دیوار در بیاورید.

 

library

 

16. کتابخانه ی متری

با کتابخانه متری، می توانید حساب تعداد کتاب های که خوانده اید داشته باشید، البته از روی ارتفاع آن نه تعداد کتاب ها. نکته ی جالب دیگر این کتابخانه این است که می توانید قد کودکتان را نیز اندازه گیری کنید.

 

library

 

17. کتابخانه چندلایه ای

این کتابخانه منحصر به فرد و شفاف به نظر می رسد. این کتابخانه را می توانید در کنار دیوار قرار دهید و یا روی دیوار آویزان کنید.

 

library

 

18. کتابخانه چند منظوره

این کتابخانه ی مدرن دارای طراحی چند منظوره ای می باشد که برای خواندن کتاب، بالای تخت تان قرار می گیرد. این کتابخانه ام دی اف برای خواندن، روشنایی و نشان گذاری مورد استفاده قرار می گیرد. زمانی که کتاب تان را بیرون می آورید، حسگر به صورت خودکار لامپ را روشن می نماید و زمانی که کتاب را سر جایش می گذارید، لامپ تعبیه شده، توسط حسگر خاموش می شود.

 

library

 

19. کتابخانه مارپیچی

این کتابخانه مدرن را می توانید بسته به نیازتان، در اشکال متفاوت قرار دهید. این کتابخانه جالب می تواند ایده ای مناسب برای اتاق نشیمن و یا اتاق کودکان باشد و می توانید از آن برای نگه داری کتاب و انواع وسایل استفاده کنید.

 

library

 

در ادامه می توانید طراحی کتابخانه های مدرن دیگری را مشاهده نمایید:

20. کتابخانه ی طرح بی نهایت

 

library

 

21. کتابخانه ی پلکانی

 

library

 

22. کتابخانه ی طرح صندلی

 

library

 

23. کتابخانه ی نامرئی

 

library

 

24. کتابخانه ی برعکس

 

library

 

25. کتابخانه ی دایره ای

 

library

 

منبع:https://www.livinglocurto.com/tips-for-choosing-kitchen-cabinets/
  • Rating
  • 215 دفعات بازدید