مقالات

آخرین مقالات

19 آبان

جنس مناسب برای کابینت آشپزخانه چیست؟

همان طور که می دانید انتخاب جنس مناسب کابینت آشپزخانه بسیار مهم است. باید بدانید که انتخاب جنس کابینت
به اندازه انتخاب رنگ کابینت و مدل کابینت، اهمیت ویژه ای دارد. ممکن است شما تمایل به انتخاب چوب خاص و یا چوب سه لایه ای باشید تا میزان دوام کابینت تان را تضمین کند. علاوه بر این، باید شرکتی را پیدا کنید که گستره ای وسیع از جنس های متفاوت کابینت را در اختیارتان قرار دهد. وقتی جنس کابینت را انتخاب کنید، راحت تر می توانید شرکت مناسب (مبلمان اداری بنکو) را بیابید.
در همین راستا بر آن شدیم تا علاوه بر ارائه ی گستره وسیعی از جنس های مختلف کابینت، بالاترین کیفیت تضمینی را بر جنس های مان پیاده کنیم تا از همه نظر خیال تان را آسوده سازیم. مبلمان اداری بنکو آماده ارائه تمامی این خدمات به صاحب خانه ها، طراحان و پیمان کاران می باشد. ما کارمان را از سال ۱380 آغاز کرده ایم و این سابقه کاری زیاد و عالی به دست نمی آمد مگر با ارائه بالاترین کیفیت و متنوع ترین جنس. از نظر ما، پایه و اساس تجارت، مشتریان می باشند.

 

cabinet

 

شاید دانستن نکات زیر برای تان جالب باشد:

۱. با نگاهی به کاتالوگ محصولات ما، قادر به انتخاب آسان جنس کابینت آشپزخانه تان خواهید بود.
۲. اگه خودتان تمایل به طراحی کابینت آشپزخانه تان دارید، فقط کافیست که ایده های تان را با ما در میان بگذارید و سپس کار را با خیال راحت به ما بسپارید.
۳. تمامی کابینت های ما از مواد با ارزش و کاملا طبیعی ساخته شده اند.
۴. متناسب با بودجه تان، مدل ها و اجناس متفاوت ( کابینت ام دی اف، کابینت های گلاس، کابینت کورین ) را به شما ارائه می دهیم.
۵. اطمینان حاصل فرمایید که تمامی کابینت های ما دارای ضمانت طول عمر می باشند و نصب شان تا حد امکان بدون درز و یکپارچه صورت می گیرد.
ما از زمان انتخاب جنس، با شما همراه هستیم و کارمان را بلافاصله شروع خواهیم کرد زیرا می خواهیم که به آسانی و کارآمدی ممکن کارتان را انجام دهیم. خرسندیم که پاسخگوی سوالاتتان باشیم فقط کافیست که با مبلمان اداری بنکو تماس حاصل فرمایید تا نظاره گر تبدیل رویاهای تان به واقعیت باشید.
برای تماس با ما فرصت را از دست ندهید و با شماره 26100782- 021 و 09120330425 تماس حاصل فرمایید.
  • Rating
  • 103 دفعات بازدید