مقالات

آخرین مقالات

28 آبان

42 طرح مختلف از میزهای اداری شیک( قسمت اول)

طرح ها و مواد متنوع برای طراحی میزهای اداری مورد استفاده قرار می گیرند، بعضی از این طرح ها به دلیل طراحی کاربردی شان،
مشکل فضای کم را حل می کنند و حتی در فضای کم، نمایی فوق العاده دارند. بعضی دیگر برای فضای زیاد طراحی شده اند. جالب است بدانید بعضی از میزهای کوچک تک نفره کارگاهی، می توانند به میزهای کنفرانس بزرگ، تغییر شکل دهند. این مسئله فقط به به علاقه و نیاز شما بستگی دارد، پس با لذت ۴۲ طرح زیبا را تماشا کنید.

1. میز اداری محفظه دار

این طرح میز کار که توسط «شین آزومی» طراحی شده است، یکی از بهترین طرح ها برای فضاهای کوچک است. قسمت زیرین میز، دارای محفظه ای مجزا برای نگه داری برگه ها و فایل های تان می باشید که با استفاده از آن، قادر به مرتب کردن شلوغی روی میزتان هستید.

 

office-desk

 

office-desk

 

2.میز اداری گوزن شمالی

این میز زیبای گوزن مانند که توسط «الکس کوزینتس» طراحی شده است، سرشار از انرژی و زیبایی می باشد. طراحی این میز سفید زیبا، نیم رخ گوزن می باشد که زیبا و مدرن است و برای خواندن، نوشتن و طراحی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

office-desk

 

office-desk

 

3. میز اداری دوبلکس

طراح این میز، «سوفی کریپاتریک»، برای حل کردن مشکل اداره های شلوغ، این میز عاری را طراحی کرده است. این میز که دارای روپوش تاشو می باشد، تمرکز شما را افزایش می دهد، مانع ازهر گونه مزاحمتی می شود و علاوه بر ایجاد یک فضای کاری زیبا، خلوت شما را نیز تضمین می کند. سطح، روپوش و پایه های این میز از چوب درخت زبان گنجشک ساخته شده است.

 

office-desk

 

office-desk

 

office-desk

 

4. میز اداری WD

«النا رورا»، این نوع میز اداری براق را در دو نوع سیاه و سفید، ارائه کرد. طراح این میز، با استفاده از خطوط ساده و صاف، یک الگوی منحنی را در یک سمت میز، ایجاد کرده است. شاید برای تان جالب باشد که از قسمت سکو مانند سطح زیرین میز، می توانید برای نگه داری فایل هایتان استفاده کنید. بی شک این میز، برای ادارات مدرن یا خانگی پیشنهادی عالی می باشد.

 

office-desk

 

office-desk

 

5. میز همه کاره

این نوع میز خاص، حاوی کشوهایی در ابعاد متفاوت می باشد که سطح نیمه شفافش، قابلیت مخفی کردن وسایل زیرین را دارد. این میز همه کاره، برای اکثر موقعیت ها، مورد استفاده قرار می گیرد. از این میز می توانید به عنوان یک میز اداری، یک میز کارگاهی و یا حتی برای نگه داری ابزار آلات استفاده کنید.

 

office-desk

 

office-desk

 

6. میز اداری موج

طراح و هنرمند «رابرت برو»، این میز موج مانند را با روش جدید قطعه کردن چوب، طراحی کرد. پایه های برج مانند زیبای این میز، سطح بزرگ ساخته شده از چوب صنوبر این میز را نگه داری می کند. جالب است بدانید که این تکه های چوبی که در پایه میز قرار گرفته اند، کشو های این میز را تشکیل می دهند.

 

office-desk

 

office-desk

 

7. میز اداری ویلا رز

«فرانسوا ازمبورگـ»، این میز اداری محکم ساخته شده از چوب درخت بلوط را طراحی کرده است. از خصوصیات این میز می توان به یک محفظه ساخته شده از چوب درخت گردو برای نگهداری اجسام و لبه های با دست روکش شده اشاره کرد.

 

office-desk

 

office-desk

 

8. میز اداری مکس اینگرند

طراح و هنرمند فرانسوی «مکس اینگرند»، این طرح هنرمندانه و کاربردی را قبل از سال 1996 ارائه داد، با این وجود هنوز مدرن به نظر می رسد. طرح منحصر به فرد این میز و فولاد ضدزنگ به کار برده شده در این میز، یک نمای صنعتی به آن می دهد.

 

office-desk

 

office-desk

 

9. میز اداری ماه

این میز اداری مدرن و زیبا از کارخانه ی Uffix ایتالیا، ماه نام دارد. این میز به دلیل طرح خاصش می تواند در وسط اتاق قرار گیرد و هر بیننده ای را تحت تاثیر قرار دهد

 

office-desk

 

office-desk

 

office-desk

 

10. میز اداری زندگی

دلیل طراحی این میز خاص، به حداقل رساندن خطرات ناشی از زلزله می باشد. طراح این میز، Haishan Deng، تمایل به طراحی میزی بر پایه مثلث زندگی داشت که توانایی محافظت افراد را در زمان زلزله داشته باشد. این میز از فولاد محکم بلند و تخته نایلونی ساخته شده است جالب است بدانید که ساخت یک طرفه میز با استفاده از استیل گداخته شده می باشد.

 

office-desk

 

office-desk

 

11. میز اداری ارکید

این میز، از هر نظر عجیب می باشد. جالب است بدانید که طراح این میز «مارک فیش»، میزش را از نام میزی به همین نام در موزه ی اورسی گرفته است. سر گردشی میز، دارای دیواره چوبی یکپارچه می باشد که با نقاشی روی نوار چوبی، روکش شده است.

 

office-desk

 

office-desk

 

office-desk

 

12. میز اداری Kkanapetko

این میز کوچک که قابلیت بزرگ شدن برای استفاده ۲ یا ۳ نفر را دارد، فضای کاری بیشتری را فراهم می کند. این میز توسط Krassi Dimitrov طراحی شده است. این میز، دارای ۳ کشو در هر سمتش می باشد که از آنها می توان برای دستگاه پرینتر یا اسکنر، کابل های همراه و اسپیکر ها برای اتصال موسیقی، استفاده کرد.

 

office-desk

 

office-desk

 

13. میز اداری Track

این میز مدرن بر پایه طرح بازشونده ساخته شده است که محافظی خوب برای درها، قفسه ها و سطوح فولادی متنوع، می باشد. طراح این میز، Mark Holmes، می گوید که ایده قرار گرفتن درها و قفسه های فلزی چندلایه بر روی هم، ایده ای مناسب و جذاب برای میزهای اداری می باشد.

 

office-desk

 

office-desk

 

14. میز اداری Airia

این میز که توسط Kaiju Studio طراحی شده است، شکل زیبایی دارد و برای هر نوع اتاقی ایده ای عالی می باشد. این میز دارای سطح کاری اصلی و سطح پیرامونی عقبی می باشد و فضایی را برای محصور کردن کابل ها دارد. در کشوهای بزرگ مرکزی میز، ۳ طبقه ی چوب پنبه ای وجود دارد که قابلیت برداشته شدن را دارند. دیگر ویژگی جالب میز، پایه های سفیدش می باشد که با سطح قهوه ای آن تفاوت دارد و ظاهری مدرن دارد.

 

office-desk

 

office-desk

 

برای دیدن ادامه مقاله اینجا را کلیک کنید
منبع: https://freshome.com/2010/11/29/42-gorgeous-desk-designs-for-any-office/
  • Rating
  • 276 دفعات بازدید