مقالات

آخرین مقالات

07 آذر

42 طرح مختلف از میزهای اداری شیک( قسمت دوم)

طرح ها و مواد متنوع برای طراحی میزهای اداری مورد استفاده قرار می گیرند، بعضی از این طرح ها به دلیل طراحی کاربردی شان،
مشکل فضای کم را حل می کنند و حتی در فضای کم، نمایی فوق العاده دارند. بعضی دیگر برای فضای زیاد طراحی شده اند. جالب است بدانید بعضی از میزهای کوچک تک نفره کارگاهی، می توانند به میزهای کنفرانس بزرگ، تغییر شکل دهند. این مسئله فقط به به علاقه و نیاز شما بستگی دارد، پس با لذت ۴۲ طرح زیبا را تماشا کنید.

15. میز اداری OneLess

میزی ساده و در عین حال کاربردی می باشد که توسط Heckler طراحی شده است و ایده ای جالب و جدید را برای طراحی ارائه می دهد. این میز از محصولات اداری OneLess می باشد و برای فضاهای کوچک طراحی شده است. فقط کافی است برای داشتن فضای زیاد، این میز را به داخل بکشید. شاید برایتان جالب باشد که بدانید طراحی این میز در زمانی که تکنولوژی تا این حد پیشرفت نکرده بود، صورت گرفته است.

 

office-desk

 

office-desk

 

office-desk

16. میز اداری Lane

طراحی این میز که توسط Jehs and Laub صورت گرفته است، بر پایه میزان شفافیت و کاربردش می باشد و فقط از یک چوب محکم یک تکه و کشوهای یک طرفه ساخته شده است. طراحی متناسبش، ساختار اصلیش را متفاوت ارائه می دهد.

 

office-desk

 

office-desk

 

office-desk

17. میز اداری چمدان

این نوع میز زیبا با استفاده از چمدان های بازیافتی طراحی شده است و علاوه بر زیبایی، کارایی نیز دارد. در حقیقت، سامسونت های به کار برده شده در این میز، کشوهای میز را تشکیل می دهند. جالب است بدانید که چمدان های چرمی، به فضاهای ذخیره ای دارای ابعاد متفاوت تبدیل شده اند. طراحی کلی این میز، القا کننده ی حس هنری می باشد.

 

office-desk

 

office-desk

 

18. میز اداری چرم کروکودیل

این طرح یکی از مجلل ترین طرح ها می باشد که از چرم کروکودیل ساخته شده و القا کننده ی حس کلاسیک می باشد . این میز توسط طراح ایتالیایی، Sabino Aprile، طراحی شده است. برای افرادی که به چرم واقعی اهمیت نمی دهند، این نوع چرم دست ساز می تواند به فضای اداره شان زیبایی خاصی ببخشد. از جمله مواد تشکیل دهنده ی این میز می توان به فولاد لهستانی ضد زنگ، چوب و چرم کروکودیل اشاره کرد.

 

office-desk

 

office-desk

 

19. میز اداری Novanta

این میز که توسط Luke Riggall طراحی شده است، با استفاده از مصالح معمولی از جمله ام دی اف، آلومینیوم و فلز حفره دار ساخته شده است. می توان گفت که این میز، برای هر نوع ایده ای، عالی و جذاب می باشد. از جمله ویژگی هایش می توان به جایگاه iPod، اسپیکر ها و کشوی وسایل اشاره کرد. جالب است بدانید که فضای ذخیره ای عقبش به صورت کاملا مخفی، کابل ها را نگه داری می کند.

 

office-desk

 

office-desk

 

20. میز اداری Studio

این میز برای محیط آزاد بی نظم ساخته شده است. طراحی این میز اجازه دخالت هر گونه بی نظمی را نمی دهد. فضای ذخیره ای میز که بر سطح آن قرار گرفته است، اجازه مخفی شدن وسایل جانبی و یا کابل ها را می دهد. چوب Mahogany و چرم Faux که برای ساخت این میز مورد استفاده قرار گرفته اند، طراحی زیبایی را ایجاد می کند.

 

office-desk

 

office-desk

 

21. میز اداری Level

این میز بسیار محکم و عضلانی می باشد که به سادگی خاصی طراحی شده است و زیبایی خاصی را به فضا اضافه می کند. سازنده این میز، Gabriel Teixidó می باشد که این طراحی را برای شرکت AG land 14 انجام داده است. جالب است بدانید که ساختار های مدرن این میز از ساختار های سنتی الهام گرفته است و این میز را به جواهری برای افراد قوی تبدیل کرده است.

 

office-desk

 

office-desk

 

22. میز اداری دیواری

این طرح، روشی ساده برای ذخیره سازی فضا می باشد که توسط MASH Studios طراحی شده است و برگرفته از مجموعه ی The LAX Series می باشد. به دلیل نصب شدن روی دیوار، فضای مناسبی را برای اتاق فراهم می کند. علاوه بر جالب بودنش، دارای قسمت های جدا کننده ای می باشد که برای مخفی کردن کشو ها مورد استفاده قرار می گیرند.

 

office-desk

 

office-desk

 

23. میز اداری Baobab

این میز زیبا و رنگارنگ، یکنواختی را با طرح و شکل خاصش از بین می برد. طراحش Philippe Stark می باشد که این میز را برای اولین بار برای Victoria طراحی کرده است. در طراحی این میز قطعه های پلی اتیلن با روکش حبابی به کار برده شده اند. میز اداری Baobab، تصویری زیبا برای ادارات، ادارات خانگی و مکان های تبلیغاتی می سازد.

 

office-desk

 

office-desk

 

24. میز اداری Hexa

این نوع میز به صورتی طراحی شده است که در هر مکانی که قرار گیرد، توجه همه را به خود جلب می کند. در طراحی سطح این میز، از طرح کندوی عسل استفاده شده است و جنس آن کربن فرا روشنی می باشد. طراحی این میز که توسط Can Yalman صورت گرفته، گویی از آینده الهام گرفته است. طراحی غیر طبیعی این میز را مایه ی فخر طراح کرده است.

 

office-desk

 

office-desk

 

25. میز اداری شلوغ

نمی شود که میز شلوغ را همیشه بد دانست مخصوصا اگر طراحی میز به شکل «شلوغ» باشد. این میز باعث ایجاد لبخند بر لب هایتان می شود. این نوع میز شبیه مکعب به نظر می رسد و کارآیی آن مانند دیگر میزهای اداری از جمله نوشتن، خواندن و دیگر کارهای مربوط به تجارت می باشد. به نظرتان آیا واقعا این میز زیبا نیست؟

 

office-desk

 

office-desk

 

26. میز اداری Alice

این میز شفاف و مدرن می باشد و حالات متنوعی از گردش به داخل و خارج را دارا می باشد که به فرد استفاده کننده اجازه استراحت در هر زمان کاری را می دهد. طراح این میز، Lucas Saule، درباره ی میزش می گوید که این میز شما را از دنیای حقیقی خارج می کند و به شما اجازه ی رهایی از نگرانی ها و حواس پرتی ها را می دهد.

 

office-desk

 

office-desk

 

27. میز اداری Memo

طراحان هلندی، Dick Spierenburg و Karel Boonzaaijer، این میز را طراحی کردند تا فضای کاری را با کمک رنگ ها جدا سازند. فضای ذخیره ای میز با کار روزانه مدیریتی در ارتباط می باشد. طراحی ساده و مدرن میز به فرد کمک می کند تا استرس هایش را کاهش دهد.

 

office-desk

 

office-desk

 

28. میز کارگاهی K

گروه Miso Soup، طراحان این میز اداری خانگی هستند. این میز از نوار چوبی خمیده ای طراحی شده است که روی دیوار نصب می شود و دارای قسمت قفسه مانند می باشد . این میز برای مکان های شلوغ بسیار مناسب می باشد زیرا فضای کمی را اشغال کرده و بسیار زیبا به نظر می رسد. چوب خیزرانی که برای طراحی این میز مورد استفاده قرار گرفته است، باعث استحکام و خمیدگی زیبای این میز می شود.

 

office-desk

 

office-desk

 

منبع: https://freshome.com/2010/11/29/42-gorgeous-desk-designs-for-any-office/
  • Rating
  • 135 دفعات بازدید