مقالات

آخرین مقالات

03 دی

چه نوع مبلمان اداری را بهتر است خریداری نمایید ؟

زمانی که هر روز ساعات طولانی را صرف نشستن بر روی نامناسب ترین صندلی دنیا در حال کار بر روی یک تمبر پستی به عنوان یک شغل خدماتی می گذرانید ،
کارآمد و خلاق بودن بسیار دشوار خواهد بود.نقش کلیدی مبلمان اداری در خلاقیت و کارایی فرد در هنگام انجام کارها ، یک واقعیت غیر قابل انکار شده است به طوری که داشتن میز و صندلی مناسب می تواند بهره وری کارکنان را افزایش داده و از این رو موجب افزایش سود حاصله گردد. فکر کردن به چنین موضوعی شگفت انگیز است اما در حقیقت مبلمان می تواند تاثیر مستقیمی بر حجم معاملات شرکت شما داشته باشد. این که شما به دنبال مبلمان جدید، مبلمان اداری ارگونومیک ، مبلمان اداری سفارشی ساز ، مبلمان اداری دست دوم یا مدل های دیگری هستید، مبلمان اداری بنکو تمام نیازهای شما را پوشش می دهد. برای اطلاع از چگونگی انتخاب مبلمان اداری مناسب متن زیر را مطالعه نمایید!

 

office-furniture

 

1.راحتی در مبلمان اداری یک الویت است

صندلی ها و میزهای راحت و مناسبی که فضای زیادی را در اختیار شما می گذارند باید در ابتدای لیست خرید مبلمان اداری شما قرار بگیرند. اگر کارکنان از سفتی ، گردن درد یا هر درد دیگری به دلیل مبلمان نامناسب رنج می برند ، حداکثر بهره وری آنها میسر نخواهد بود. در طرف مقابل کارکنانی که در آرامش و راحتی هستند قادر خواهند بود که کارهای بیشتری را در مدت زمان کم تر انجام دهند. شما نمی توانید هیچ بهای مادی را برای راحتی در نظر بگیرید چرا که یک نیاز اساسی و ضروری است.

 

office-furniture

 

2.مبلمانی را انتخاب کنید که بازتاب کسب و کار شما باشد

مبلمان منزل شما بازتابی از شخصیت و هویت شما است. چرا درباره مبلمان اداری متفاوت باشد ؟ مبلمان اداری نشان دهنده ویژگی های زیادی درباره شرکت شما است. به عنوان مثال معمولاً مبلمان مدرن و معاصر در شرکت های رسانه ای استفاده می شود در حالی که مبلمان چوبی سنتی در شرکت های حقوقی با سابقه طولانی کاربرد دارد. این موضوع حاکی از آن است که مبلمان شما می تواند چیزهای زیادی درباره شما و کسب و کارتان و همچنین تصویری که می خواهید از خود نشان دهید به دیگران منتقل کند.

 

office-furniture

 

3.فضایی که مبلمان اداری اشغال میکند را در نظر بگیرید

ادارات و دفاتر کار به دلیل انباشته شدن حجم زیادی از اسناد و مدارک کاری نیازمند مکانی برای بایگانی آنها هستند. همچنین ممکن است به مکانی برای نگه داری یک پرینتر بی سیم که هر کس در دفتر کار استفاده می کند ، نیاز داشته باشید. بنابراین در هنگام برنامه ریزی برای خرید مبلمان جدید نیاز است تا به فضای موجود در دفتر کار توجه شود.

 

office-furniture

 

برای تمام نیازهای مبلمان اداری خود ، از مبلمان اداری بنکو دیدن فرمایید!
منبع:https://allardofficefurniture.co.uk/office-furniture-important-buying-guide/
  • Rating
  • 74 دفعات بازدید