مقالات

آخرین مقالات

19 دی

آشنایی با دیوارپوش های عایق صوتی Vank

با محبوبیت فضاهای کاری باز ، برند مبلمان Vank طیف وسیعی از پوشش های عایق صوتی را ارائه می دهد که قابلیت استفاده در هر فضای کاری را دارند

ایجاد یک فضای کاری خصوصی در دفاتر کاری با فضای باز به وسیله پوشش های عایق صوتی Vank

 

Wallcover

 

باکس های دیواره ای Vank برای کاربردهایی همچون ملاقات های کوچک یا ویدیو کنفرانس ها ، انجام تماس تلفنی یا برای رهایی از سر و صدای یک محیط کاری شلوغ طراحی شده اند.
جنس هر باکس یا پوشش قابلیت جذب صدا را دارد و با طرح لوزی بوده که دیوارها و کف را پوشش می دهند و قابلیت جذب صدا تا حدود 45 دسی بل را دارند. درب ها از شیشه های عایق شده با کیفیت بالا ساخته شده اند که باعث افزایش قابلیت جذب صدای این اتاقک ها می شوند.

 

Wallcover

 

میزان سر و صدا در فضای دفاتر کاری که مرتبط با مشاغل فکری و ذهنی هستند نباید از 55 دسی بل بیشتر شود . در دفاتر کار با فضای باز و بدون اکوستیک مناسب حتی می تواند به 65 دسی بل برسد که این شرایط منجر به خستگی و افت بازده کاری می گردد.

 

Wallcover

 

باکس های دیواره ای Vank فضای آرامی به دور از این  گونه محیط های پر سر و صدا را فراهم می کنند که هم به عنوان یک فضای ساکت موقت می توانند مورد استفاده قرار بگیرند و هم قابلیت برگزاری ملاقات های کوچک یا ویدیو کنفرانس را دارند.
فضای داخلی و جنس دیوارها دلپذیر بوده و حس راحتی را به افراد منتقل می کند.

 

Wallcover

 

باکس ها در چهار اندازه یک نفره ، دو/سه نفره ، چهار نفره و شش نفره موجود می باشند و هر کدام با روشنایی LED ، سیستم تهویه هوای کنترل شده به وسیله سنسور حرکتی و یک پورت رسانه که برای نیازهای مختلف قابل تنظیم می باشد ، مجهز شده اند.

 

Wallcover

 

باکس های یک نفره مجهز به یک تاقچه لپ تاپ هستند که فضای موجود را تا حد ممکن کارآمد کرده است. باکس های بزرگ تر برای اضافه کردن مبلمان و میز ملاقات دارای فضای کافی هستند.

 

Wallcover

 

همچنین باکس ها قابلیت ساخت بر اساس سفارش مشتری را دارند ، اینکه چه تعداد از دیوارها لعاب داده شوند و در رنگ های متفاوتی از جمله زرد ، نارنجی ، سبز ، آبی و خاکستری موجود هستند.
Vank توسط تیمی از معماران ، طراحان و مهندسین در اروپا تاسیس شده که طیف وسیعی از مبلمان را برای منازل ، ادارت و دفاتر کار و فضاهای تجاری از رستوران ها تا هتل ها ارائه می دهد.
منبع:https://www.dezeen.com/2018/01/29/vank-wall-boxes-soundproof-pods-private-workspaces-open-plan-offices/
  • Rating
  • 69 دفعات بازدید