مقالات

آخرین مقالات

08 بهمن

چگونه مبلمان اداری انتخاب کنیم؟

انتخاب صحیح مبلمان اداری، مهارتی نیست که همه ی ما داشته باشیم، و روال کار هم راحت نیست. با این که آرزو می کنیم که کار راحتی باشد، ولی انتخاب مبلمان اداری
مثل انتخاب لباس یا مدل موی جدید نیست. حتی اگر ایده ی جدیدی به ذهنتان برسد، مبلمان اداری را در عرض چند ساعت یا حتی چند هفته نمی توانید عوض کنید. از آن جایی که مبلمان اداری شما می بایست برای سال ها باقی بماند، پس این موضوع اصلا چیزی نیست که بخواهید در آن عجله به خرج دهید. بسیار مهم است یک انتخاب آگاهانه بر اساس دانش و محصولات روز باشد، چون هیچ کس نمیخواهد بعدا پشیمان شود. به یاد داشته باشید که اهمیت مبلمان اداری فقط در مورد کارآیی آن نیست، بلکه به اینکه چگونه شکل و حال و هوای فضا را عوض می کند نیز مرتبط است.

هفت اشتباه پر هزینه که نباید مرتکب شویم

بعد از مبله نمودن فضای کار خود، چند عامل مهم باید به دقت در نظر گرفته شوند. این شامل نیازهای کارمندان، فضای ملاقات های گروهی، بودجه ، و نحوه ی دیده شدن و درک فضای دفتر شما به وسیله ی مشتری ها و کارمندان آینده نگر می باشد. مطمئن نیستید که چگونه مبلمان اداری انتخاب کنید تا با فضای کار شما هماهنگ باشد؟ می توانید از خدمات طراحی که شرکت مبلمان اداری بنکو ارائه می دهد، استفاده کنید.

 

office furniture

 

چرا طراحی داخلی دفتر پیش از انتخاب مبلمان اداری، یک امر حیاتی است؟

قبل از این که تصمیم بگیرید که بعضی دیوارها باید تخریب شوند یا چند نفر قرار است از این فضا استفاده بکنند، انتخاب مبلمان اداری را انجام ندهید. همین که شما طراحی کف و نقش آن را انتخاب کردید، چگونگی انتخاب مبلمان اداری راحت تر خواهد شد.

اندازه گیری فضا

وقتی اتاق ها خالی هستند، کاملا متفاوت به نظر می رسند. ولی وقتی یک میز، یا قفسه یا صندلی و یا هرسه را وارد اتاق می کنید، تمام آن فضای خالی سریعا بسته می شود. دانستن دقیق فضای موجود، به این معنی است که شما می دانید چه مقدار فضا را باید پر کنید. کسی که در طراحی دفتر کار تخصص دارد، می تواند به شما بگوید که چگونه مبلمان اداری برای هر نوع طرحی را انتخاب کنید.

برآورد رشد در آینده

فکر کردن به رشد کسب و کار شما در آینده، امری حیاتی است. آیا در آینده داد و ستد های بیشتری را با مشتریان به صورت آنلاین انجام خواهید داد؟ آیا به حذف کاغذ از محل کار فکر می کنید؟ طرح ریزی برای فردا به صورت توسعه ای از امروز، اقدامی بسیار سنجیده است که باعث صرفه جویی در پول و وقت شما در مسیر کاری خواهد شد. مبلمانی که با رشد شما هماهنگ باشد، یک مساله استراتژیک است.

چگونه مبلمان اداری می تواند متقاضیان مستعد را جذب کند؟

هیچ کس نمی خواهد در دفتری که شلوغ و بی نظم، کثیف یا خارج از رده به نظر می رسد کار کند. داشتن مبلمان اداری راحت و جذاب، برای خلق یک محیط کاری شاد، بسیار ضروری است. مشتریان فهیم اینکه کارمندان شما راحت، پر بازده و مشغول به کار خودشان به نظر می رسیده اند را به خاطر خواهند سپرد. یاد بگیرید چگونه مبلمانی را انتخاب کنید که باعث برجسته تر شدن این امر شود.

چگونه از خرج های اضافی برای آیتم های اشتباه جلوگیری کنیم؟

وجود یک مشاور طراحی دفتر کار مثل طراحان بنکو اینجا ضروری است. صحبت کردن با اشخاص حرفه ای در این کار می تواند به شما اطلاعات دقیقی از بهترین قیمت ها داده و به شما کمک کند چه آیتم هایی ارزش هزینه کردن دارند. شاید قفسه های ارزان انتخاب راحتی باشد، ولی در عین حال میزهای اداری باید جالب و کاربردی به نظر برسند تا حس مطلوب را القا کنند.

ادغام تکنولوژی با طرح های مبلمان دفترتان

انتخاب مبلمان اداری با در نظر داشتن طرحی از تکنولوژی امری ضروری است، و رسیدن به آن نیز مساله ی پیچیده ای است. شما، یا مشاور شما در طراحی مبلمان اداری دفترتان، باید بدانید که چگونه مبلمانی برای دفتر کار شما انتخاب کند تا با کامپیوترها، پرینتر ها، سیستم های ارتباطی و رسانه ای شما هماهنگ باشد. این به معنی نصب پریزها یا ورودی های USB در محل های قابل دسترسی راحت، وجود قفسه های متعدد کامپیوتر ها وتهیه پایه های قابل تنظیم مانیتورها است.

اهمیت ارگونومی و راحتی برای کارمندان شما و بازدهی کاری آنها

 کارمندان در محیط کار راحت، بیشتر و طولانی تر کار می کنند، بازدهی آنان افزایش یافته و برای زودتر آمدن یا دیرتر رفتن از محل کار، انعطاف بیشتری خواهند داشت. راحت نبودن به مدت طولانی پشت یک میز اداری، می تواند باعث فشار بر چشم، سر درد، مشکلات در ناحیه کمر، سندرم تونل کارپ و حتی بیشتر از این ها شود. و همه این ها به از دست دادن بهره وری، افزایش مدت دور بودن از میز کار و بازدهی پایین کاری اضافه کنید.
بیاموزید که چگونه مبلمانی برای دفتر خود انتخاب کنید که باعث حل مشکلات، جذب کارمندان و همکاری مشتریان شده و همه را شاد و پر بازده نگه دارد. این کار می تواند آسان تر و مقرون به صرفه تر از چیزی باشد که شما فکر می کنید! همین امروز برای سفارش طراحی و خرید مبلمان اداری تان با بنکو تماس بگیرید.

 

office furniture

 

منبع:http://www.cbi-office.com/whitepapers/7-costly-mistakes
  • Rating
  • 43 دفعات بازدید