مقالات

آخرین مقالات

13 بهمن
بعد از بررسی پارتیشن های مختلف برای دفترتان، متوجه می شوید که گزینه های زیادی برای این منظور
وجود دارد. اما نگران نباشید. هر سبک پارتیشن ویژگی ها و مزیت‌ های خاص خود را دارد.در این مقاله آنها را بررسی می‌کنیم. پس اگر به دنبال انتخاب گزینه مناسب هستید،‌ ادامه مطلب را بخوانید.

پارتیشن ‌بندی شیشه‌ ای

پارتیشن ‌ شیشه ای، یکی از محبوب ‌ترین سبک ‌ها است که فضای براق، مدرن و باز ایجاد می‌ کند. این پارتیشن ها، حریم خصوصی و آزادی عمل کارمندان را افزایش می‌ دهند و در همین حین کارمندان خیلی احساس جدایی نمی کنند. نصب پارتیشن های شیشه ای آسان است و تغییرات دلخواه به سادگی اعمال می‌ شوند. این گزینه مناسب برای شرکت های مدرن است. این پارتیشن، شیشه ای است، به همین دلیل می‌ توانید لوگو شرکت را بر روی آن نصب کنید و یا طرح دلخواهتان را بر روی شیشه های سندبلاست حک کنید و پارتیشن ها را شخصی ساز کنید.

 

office furniture

 

دیوارهای منحنی

دیوارهای منحنی هر جایی کاربرد ندارند، اما برای اتاق پذیرش و نقاط کانونی مهم هستند و قطعاً مشتریان و کارکنان را شگفت زده می کنند. دیوارهای منحنی، زیبا، مدرن و حرفه ای هستند و شما را از دیگران متمایز می کنند.

 

office furniture

 

پارتیشن های تاشو

تنوع پارتیشن های تاشو، عامل اصلی در فروش آنها است. برای کارمندانی که در گروه های مختلف با یکدیگر همکاری دارند، این پارتیشن ها در ساخت آسان اتاق جلسات موقت و فضاهای کاری خصوصی و مناسب است.

 

office furniture

 

پارتیشن های متحرک

پارتیشن های متحرک از نظر ویژگی حمل، بین پارتیشن های ثابت و دیوارهای تاشو هستند. با توجه به قابلیت جا به جایی، این پارتیشن ها به راحتی نصب و جا به جا می شوند. به طور کلی، این بدین معناست که به روز رسانی ظاهر دفتر کار است و دفتر شما را پرنشاط و مدرن می‌ کند.

 

office furniture

 

پارتیشن های جداساز

پارتیشن های جداساز یک گزینه ارزان و عایق صوتی است. استفاده از یک چارچوب پارتیشن های جداساز فلزی و چوبی برای تقویت کف، سقف و دیوار، یک گزینه مناسب است که از طرح های زیادی برخوردار است و از ساختمان در برابر آتش محافظت می کند.

عایق های صوتی و حرارتی

اگر کارایی را به ظاهر ترجیح می دهید، باید پارتیشن های عایق صورتی و حرارتی را برای شرکت خودتان انتخاب کنید. پارتیشن های عایق صدا، ضد صدا هستند و پارتیشن های عایق حرارتی، از ساختمان در برابر آتش محافظت می کند. مهم تر از همه، این پارتیشن ها می توانند قوانین سلامت و ایمنی را رعایت کنند و امنیت و بهره‌ برداری فضاهای اداری را ارتقاء می‌ دهند.

 

office furniture

 

دیوارهای داربستی

در بخش های صنعتی، برای ایجاد امنیت بالا و حفاظت در برابر آتش و عایق صدا به دیوارهای انباری محکم نیاز است.
منبع:https://www.cpsinteriors.com/blog/different-types-office-wall-partitions-which-best
  • Rating
  • 52 دفعات بازدید