مقالات

آخرین مقالات

09 اسفند
آیا می خواهید با طراحی ای دوباره به دفترتان سر و صورتی دهید؟ انتخاب پارتیشن اداری مناسب می تواند برای سبک و محیط مدنظرتان بسیار لازم باشد. به منظور کمک
برای تصمیم گیری در این باره که کدام پارتیشن های اداری برایتان مناسب است، لیستی از بهترین و متداول ترین پارتیشن های دیواری را در اینجا آورده ایم.

پارتیشن های شیشه ای

پارتیشن های شیشه ای اداری در حوزه ما بهترین هستند چرا که یک مساحتی را از اداره، بدون آنکه اداره کوچک به نظر برسد، جدا می کنند. پارتیشن های شیشه ای، محیط کاری ای مجزا و شخصی ایجاد می کنند که نه کاملا کارمندان را از سایر افراد جدا کند بلکه دید کاملی به همه جا داشته باشند. این پارتیشن ها برای طراحی های مدرنی که سریعاً نصب می شوند و طبق دلخواه مشتری قابل سفارش اند، ایده آل هستند.
تصاویر زیر چند مورد از پارتیشن های شیشه ای است که در اداره و نمایشگاه ماشین آستون مارتین نصب شده است.

 

office partition

 

پارتیشن های متحرک

پارتیشن های متحرک مورد پسند همگان است چرا که مانند دیوارهای متحرک طراحی شده است. در صورتی که شرکتی در آینده ای قابل پیش بینی اقدام به بازسازی یا گسترش خود کند، این پارتیشن ها راهکاری فوق العاده برای آن است. زیرا هر دیوار پارتیشن متحرک را می شود برداشت و سریعاً نصب کرد.

 

office partition

 

پارتیشن های سه بعدی

با پارتیشن های دیواری سه بعدی می توانید دفتر خود را از سایر اداره جدا کرده و محیطی کاملاً جداگانه و شخصی برای خود بسازید که بدون آن این امر غیرممکن است. پارتیشن های اداری این چنینی مقرون به صرفه ترین روش برای ایجاد اتاق ها و دفاتر جلسه هستند. تنوع در رنگ دارند و می توان با پارتیشن های شیشه ای یکی شان کرد.

 

office partition

 

منبع:https://www.appliedworkplace.co.uk/blog/most-popular-partitions-for-offices/
  • Rating
  • 31 دفعات بازدید