مقالات

آخرین مقالات

27 اسفند
پارتیشن بندی های اداری روشی عالی برای تفکیک و جداسازی فضای اداره با محیط باز و وسیع هستند.
استفاده از ترکیب پارتیشن های اداری دوجداره از
بلند به کوتاه ، فضاهایی مدرن وخیره کننده در اندازه های متنوع ایجاد می کند. با دیدن ایده های طراحی ما، خواهید توانست برای پارتیشن اداری موردنظرتان تصمیم هایی بهتر بگیرید.

1- اتاقک های پارتیشنی

اتاقک های اداری، فضاهایی هستند که بیش از پیش مورد توجه طرفداران فضاهای اداری مدرن قرار گرفته اند. اتاقک های اداری که با استفاده از پارتیشن ساخته می شوند، می توانند اتاق کنفرانس یا محل استراحت کارمندان باشند. اتاقک ها روش های کارآمدی برای ایجاد فضای شخصی بدون جدا کردن شخص از محیط کار هستند و همچنین شیشه ها نور را عبور می دهند اما تا حدی عایق صدا هستند.

 

office partition

 

2- اتاق های ملاقات

اتاق های ملاقاتی که با پارتیشن دیواری ساخته می شوند، قابلیت شفافیت و کاهش صدا را دارند. طراحی را با بقیه بخش های دفتر خود هماهنگ و مطابق کنید و از این اتاق ها برای بیان صفات و ویژگی های شرکت خود استفاده کنید. طراحی دکور را با میز و صندلی و نمایشگر تکمیل کنید و اگر فضا کافی وجود دارد، جایی برای صرف چای، قهوه، آب و بیسکوییت در نظر بگیرید. همچنین برای زمانی که حریم خصوصی بیشتری نیاز دارید، پارتیشن دوجداره تمام ام دی اف انتخاب مناسبی می باشد.

 

office partition

 

3- فضاهای استراحت

فضاهای استراحت برای بازدهی و بهره وری اعضا منحصر به فرد هستند. فضاهای استراحت محلی برای استراحت، ناهار و جلسات غیررسمی کارکنان هستند. "HSE" پیشنهاد میکند در هر 50 تا 60 دقیقه، 5 تا 10 دقیقه را به دور از صفحه کامپیوتر به استراحت بپردازیم. فضاهای استراحت چون باعث می شود افراد چندلحظه دور از فضای کار و کامپیوتر استراحت کنند و به فعالیت های دیگر بپردازند ایده ای کارآمد هستند. وقتی فضاهای استراحت را طراحی میکنید به برند خود و بازتابِ ارزش های برند در طراحی، فکر کنید. فضا را با صندلی های راحت، گل و گیاه و قالیچه پر کنید و به مردم این فرصت را بدهید تا محیط خود را تغییر دهند و خلاقیت و نوآوری بیشتری داشته باشند.

 

office partition

 

خلاقیت ها را کشف کنید

آیا به دنبال ایده هستید و چیزی به نظرتان نمی رسد؟به برخی از پارتیشن های دوجداره و پارتیشن بندی که قبلا نصب کرده ایم نگاهی بیندازید.
 یک فضای نگهبانی طراحی شده با پارتیشن درلابی

 

office partition

 

 ایجاد محلی برای استراحت با پارتیشن و تعبیه محلی برای قرار دادن اجسام دکوری در دفتر معاملات املاک

 

office partition

 

 ایجاد حایل جداکننده اتاق معاینه و فضای نشیمن مطب دکتر با پارتیشن شیشه ای طرح دار و سندبلاست شده

 

office partition

 

طراحی پارتیشن دکوری و جداکننده فضای میز رسپشن منشی و محل انتظار بیماران در کیلینیک پوست پلاتین

 

office partition

 

 طراحی پارتیشن با فلاورباکس جهت ایجاد راه روی وردی و جداسازی محیط با پارتیشن کوتاه

 

office partition

 

  • Rating
  • 16 دفعات بازدید