مقالات

آخرین مقالات

19 اسفند

بهترین ایده های بایگانی اداری برای دفاتر کار اجاره ای

معمولاً در هنگام اجاره محل کار با شرایط و محدودیت های صاحب ملک و همچنین نگرانی بابت وسایلی که در صورت تغییر
محل کار دیگر قابل استفاده نیستند ، روبه رو هستید. به همین جهت بسیاری از افراد ترجیح می دهند از کمد بایگانی اداری با قابلیت حمل و جدا شدن استفاده کنند. در این قسمت برخی از ایده ها و پیشنهادات ارائه شده است :

• کمدهای بایگانی

این راه حل تقریباً برای تمام فضاهای کاری قابل استفاده است و گزینه مطمئنی برای بایگانی پرونده ها و دیگر مدارک حساس می باشد. کمدهای بایگانی از جنس ام دی اف، ملامین و فلز موجود هستند و می توان در کنار سایر ایده های بایگانی در طراحی چیدمان از آن ها استفاده کرد.

 

office partition

 

• قفسه های با درب های لولایی

تدر هر فضای کاری مواردی از قبیل پوشه ها ، زونکن ها و دیگر وسایل وجود دارند که نیاز است به طور مناسب ذخیره سازی شوند تا از بهم ریختگی فضای کاری جلوگیری شود و همچنین در صورت نیاز دسترسی به آن ها آسان باشد. قفسه های با درب های لولایی با ارتفاع های مختلفی به منظور اطمینان از رفع تمام نیازهای بایگانی موجود می باشند. این قفسه ها نیز از جنس ام دی اف، ملامین و فلز می توانند ساخته شوند.

 

office partition

 

• فایل کشودار متحرک

فایل های کشودار بهترین گزینه برای کاربرد بایگانی شخصی هستند. فایل کشودار یک ایده ذخیره سازی انعطاف پذیر است که بصورت 1+1 (یک کشو شخصی و یک کشو پرونده) یا 1+2 (دو کشو شخصی و یک کشو پرونده) و در سایزهای استاندارد یا با عرض کم تر موجود می باشند که به راحتی در قسمت زیر میز قرار می گیرند.

 

office partition

 

• کمدهای قفل دار (کمد لاکر)

این نوع کمدها دارای کاربردهای گوناگونی (استخرها و باشگاه های ورزشی و مدارس ) هستند ولی عمدتاً به عنوان فضایی امن برای نگهداری وسایل شخصی کارکنان به کار می رود و دارای مدل های یک ، دو ، سه و چهار ردیفه هستند.

 

office partition

 

• کمد بایگانی چند کشویی

این نوع کمدها برای استفاده در قسمت زیرین محل های کار مستطیلی شکل طراحی شده اند که فضای ذخیره سازی بیشتری را نسبت به فایل های کشودار متحرک دارد. ویژگی این کمدها شامل 1+2 کشو و به همراه یک قسمت اضافی برای ذخیره سازی بیشتر است که به صورت فضای باز یا دارای درب می باشد. همچنین از یک روکش صندلی بر روی این میز می توان استفاده کرد که آن را به یک صندلی در محیط کاری تبدیل می کند.

 

office partition

 

• بایگانی متحرک

واحدهای بایگانی متحرک یا فشرده ، یک راه حل کارآمد برای ذخیره سازی جعبه های آرشیو ، پرونده ها و فایل ها می باشد. طراحی این واحدهای ذخیره سازی به نحوی است که باعث کاهش اشغال فضای طبقه به میزان 40% نسبت به کمدهای بایگانی عمودی سنتی می شود.

 

office partition

 

برای ارزیابی بهترین راه حل بایگانی اداری مناسب که تمام نیازهای ذخیره سازی شما را بر طرف می کند و موجب استفاده حداکثری از فضای موجود می شود ، با مبلمان اداری بنکو تماس بگیرید.
منبع: https://www.topazfurniture.com.au/blog/the-best-office-storage-solutions-for-leased-offices
  • Rating
  • 23 دفعات بازدید