مقالات

آخرین مقالات

19 فروردين

مبلمان اداری پذیرش شما چه چیزی در موردتان می گوید؟

این سوال را از خود بپرسید_ هنگامی که اولین بار مشتریان وارد محل کار شما می شوند، ابتدا چه می بینند؟ آیا آنها در محیطی صمیمی و جذاب با
صندلی راحت و چهره دوستانه مورد استقبال قرار می گیرند؟ یادر ورودی منتظر و سر در گم می مانند تا کسی آنها را راهنمایی کند؟
پذیرش شما اولین نقطه فیزیکی تماس و ارتباط بین کسب و کارتان و مشتریان شما است، به همین دلیل مهم است که مبلمان اداری پذیرش شما پیام درستی را بفرستد.

مبلمان پذیرش راحت

محل پذیرش دفتر شما باید برای راحتی طراحی شده باشد، به خصوص اگر مکان اصلی باشد که مشتریان شما باید در آنجا منتظر بمانند. هنگام انتخاب مبلمان، اطمینان حاصل کنید که مبلمان پذیرش شما بسیار حرفه ای است و با بقیه دکور اداری شما مطابقت دارد. فضایی که به خوبی طراحی شده و با دقت تزئین شده باشد به مشتریان نشان می دهد که شما به کارآزمودگی خود و کارکنان خود اهمیت می دهید.

 

office partition

 

office partition

 

صندلی های اداری شما بدون در نظر گرفتن کسی که می خواهد در محل استراحت کند، باید راحت باشد. یک صندلی چرم با کفی نرم می تواند یک انتخاب مناسب باشد، زیرا ظاهر براق و مدرن دارد.

 

office partition

 

سازماندهی و نظم

سازماندهی درست و دقیق فضای پذیرش شما از اهمیت بسیاری برخوردار است. مشتریان یک فضای نشیمن خوب ، بدون استرس و آرامش بخش برای انتظار را درک می کنند. مهمتر از این، شمع های روی میز، مجله ها و درهم و برهمی آنها آماتوری و غیر حرفه ای بودن شما را نشان می دهد. این احساسی نیست که می خواهید در مشتری خود ایجاد کنید.

 

office partition

 

اگر مسئولان پذیرش شما به تشریفات اداری بسیاری رسیدگی می کنند، برای آنها یک میز کانتر بلند در نظر بگیرید تا به آنها اجازه دهد که درهم ریختگی روی میز کار خود را از دید مشتریان مخفی کنند. همچنین قفسه های بایگانی برای آنها تهیه کنید به طوری که بتوانند به راحتی اسناد خود را در آن قرار دهند.

 

office partition

 

حریم خصوصیی

معمولا مکان پذیرش در مجاورت محل جلسات مهم قرار دارد و می تواند به نقاط گردهمایی کارکنان و مشتریان مشابه تبدیل شود. گاهی اوقات مشتریان کیفیت کار شما را به دورترین نقاط می رسانند، بنابراین بسیار مهم است که در طراحی فضای اداری خود به این موضوع توجه داشته باشید. شاید شما بتوانید به برخی از پارتیشن بندی ها و دیگر گزینه های تعدیل صدا رسیدگی کنید تا بتوانید مشتریان را از شنیدن صداهای غیر ضروری محافظت کنید.

 

office partition

 

در پایان روز، داشتن پذیرایی زیبا، دلنشین و راحت می تواند تفاوت زیادی در موفقیت شما ایجاد کند. خواه این محیط شامل گل ها و گیاهان در محیط داخلی، مجلات، آبسردکن و یا حتی چند صندلی راحت باشد، در هر صورت یک محیط انتظار برای ایجاد یک رابطه احترام آمیز و حرفه ای با مشتریان بسیار حیاتی است.
تیم طراحان بنکو می توانند به شما کمک کند تا مبلمان اداری پذیرشی را انتخاب کنید که دقیقا تاثیر مورد نظر را بر روی مشتریانی که از محل کار شما بازدید می کنند، داشته باشند. اگر نیاز به کمک دارید یا برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

office partition

 

منبع:https://www.topazfurniture.com.au/blog/what-does-your-reception-office-furniture-say-about-you
  • Rating
  • 8 دفعات بازدید