مقالات

آخرین مقالات

26 فروردين

انواع فایل های بایگانی و کمد های اداری

آیا می توانید از فضای بایگانی و ذخیره سازی بیشتری در زیر میز خود استفاده کنید؟ کمد های بایگانی معرفی شده در این مقاله دارای بیش از 400 آپشن بوده که تنوع بسیاری شامل مدل های ساده و مدرن
تا مدل های سنتی را در اختیار شما قرار می دهد. در قسمت زیر تعدادی از بهترین کمد های بایگانی نشان داده شده است که قیمت مناسبی دارند.

فایل بایگانی متحرک با فضای باز بالایی

فایل بایگانی متحرک با فضای باز بالایی دارای نمایی مدرن همراه با سطح بلوط نمکی جذاب بوده که قسمت بالایی آن برای دسترسی آسانتر باز می باشد. و می تواند از جنس ام دی اف ساخته شود.

 

office partition

 

فایل بایگانی دو کشویی

مشابه نمای فایل بایگانی متحرک با فضای باز بالایی ، فایل بایگانی دو کشویی Tracey دارای نمای طرح چوب همراه با سطح لیمنیت خاکستری جذاب می باشد. قفسه باز قسمت بالایی امکان قرار دادن چاپگر ، چیدن کتاب ها یا محلی برای دکوراسیون را فراهم می کند.

 

office partition

 

فایل بایگانی جانبی فشرده Shoal Creek

فایل بایگانی جانبی فشرده Shoal Creek دارای نمایی سنتی-مدرن همراه با سطح چوب قهوه ای موکا می باشد. قفسه داخلی باعث جذابیت بصری و ارائه فضای بایگانی بیشتر می شود.

 

office partition

 

فایل بایگانی دو کشویی متحرک

اگر به دنبال قفسه ای با طراحی ساده هستید ، فایل بایگانی دو کشویی متحرک ، ساده ترین مدلی است که می توانید داشته باشید. این کمد تیره تک بخشی دارای چرخ های کوچکی بوده که جابه جا کردن آن به هر مکانی را آسان می کند.

 

office partition

 

فایل بایگانی جانبی دو کشویی پالادیا

فایل بایگانی جانبی دو کشویی پالادیا ، نمای سنتی و مدرن را همراه با روکش سطح گیلاسی ترکیب کرده است. این کمد دارای دو کشو بزرگ برای پوشه ها بوده که می تواند برای نگهداری نامه ها یا پوشه های با قطع رحلی استفاده شود.

 

office partition

 

فایل بایگانی دو کشویی اداری

فایل بایگانی دو کشویی اداری با طرح توسکا تیره همراه با فلزآلات مدرن و براق نیکل می باشد. همچنین این کمد دارای مکانیسمی بوده که از افتادن و چپ شدن قفسه پوشه در هنگام باز بودن کشوها جلوگیری می کند. کشو بالایی نیز برای امنیت بیشتر دارای قفل می باشد.

 

office partition

 

با کلیک بر روی کلمه کمد اداری می توانید تمام مجموعه کمد های تولیدی شرکت مبلمان اداری بنکو را مشاهده نمایید.
منبع:https://www.officefurniture.com/blog/file-cabinets-under-300
  • Rating
  • 3 دفعات بازدید