انواع میز ، میز کار و میز اداری 

طراحی و تولید انواع میز کار ام دی اف

میز کارشناسی بنکو میز کارمندی بنکو میز کارشناسی بنکو میز کارشناسی بنکو

میز اداری E11

میز اداری E12

میز اداری E13

میز اداری E14

 

میز کارشناسی بنکو میز کارشناسی بنکو میز کارشناسی بنکو میز کارشناسی بنکو

میز اداری E15

میز اداری E16

میز اداری E17

میز اداری E18

میز کارشناسی بنکو    

میز اداری E19

   

مبلمان اداری

میز ، میز کار و میز اداری

به دلیل اهمیت نقش کارمندان در پیشبرد اهداف سازمانی ، در طراحی مبلمان اداری توجه ویژه‌ای به میز اداری معطوف است. انتخاب میزاداری و میز کارمندی مناسب و استاندارد برای دفتر کار ، روند کار کردن را ساده و لذت بخش خواهد کرد. میز اداری باید به گونه ای باشد که هر کارمند بتواند حریم شخصی خود را داشته باشد و وسایلی را که در طول روز نیاز دارد روی میز کارمندی خود قرار دهد.
شرکت بنکو قادر است میز کارشناسی و میز اداری مورد علاقه شما را در سایز ها و رنگ های متفاوت و با قابلیت استفاده به صورت میز کار گروهی و یا تک کاربر طراحی و تولید کند. ضمن آنکه به منظور جداسازی فضای میزهای متصل به یکدیگر، و خصوصی تر شدن هر چه بیشتر فضاها ، امکان نصب دیوایدر نیز وجود دارد.
هر میز کارمندی دارای فایل کشویی منحصر به خود، و قفل دار است و امکان اتصال کتابخانه ، پارتیشن و میز کنفرانس الحاقی به میز کارمندی وجود دارد.
میز کارمندی بنکو، ترکیبی‌  است از صفحات MDF با ضخامت ‌های مختلف و یراق آلات فلزی . در ساخت میز کارشناسی اتصالات الیت و فیتینگ به کار رفته، به همین دلیل قابلیت مونتاژ و دمونتاژ در میز اداری وجود دارد. همچنین به منظور ایستایی بهتر میز کارشناسی بروی سطوح متفاوت، پایه‌ی رگلاژ به کار می‌رود.
شرکت بنکو علاوه بر فروش میز کارمندی نمایندگی صندلی اداری نیلپر را برعهده دارد. لذا می‌توانید در زمان خرید از صندلی کارمندی ارگونومیک و زیبای ما بهره ببرید.