انواع میز مدیریت، میز مدیریت ام دی اف

طراحی و تولید انواع میز مدیریت مدرن

میز مدیریتی بنکو میز مدیریتی بنکو میز مدیریتی بنکو میز مدیریتی بنکو

میز مدیریت M11

میز مدیریت M12

میز مدیریت M13

میز مدیریت M14

 

میز مدیریت میزهای مدیریتی میز مدیر میز کار

میز مدیریت M15

میز مدیریت M16

میز مدیریت M17

میز مدیریت M18

میز اداری

 

میز مدیریت M19

   

 

مبلمان اداری

میز مدیریت و طراحی اتاق مدیریت

 

اگر بخواهیم هر یک از اعضای شرکت را به یکی از ارگان های بدن تشبیه کنیم، قطعاً مدیریت مجموعه قلب تپنده آن خواهد بود. مدیر در راس هرم سازمانی به اتاقی خاص با ویژگی های منحصر به فرد نیاز دارد. چرا که در این اتاق عموماً از افراد مهمی پذیرایی می ‌شود.
یکی از خدماتی که شرکت بنکو ، - طراح و تولیدکننده مبلمان اداری- تا به امروز به مشتریان خود ارائه داده، تولید میز مدیریت خاص ، و فروش میز مدیریت در سایزهای مختلف ، و متناسب با مقدار فضا ، نوع فعالیت و سلیقه مشتری است. شما در زمان خرید میز مدیریت می‌توانید رنگ مورد پسند خود را انتخاب کرده یا سفارش ساخت میز مدیریت خاص خود را بدهید.
میز مدیریت مدرن بنکو ، ترکیبی‌ست از صفحات MDF با ضخامت ‌های مختلف و قطعات فلزی. در ساخت میز مدیریت اتصالات الیت و فیتینگ به کار رفته است، به همین دلیل قابلیت مونتاژ و دمونتاژ در میز مدیریت ام دی اف وجود دارد.
امتیاز میز مدیریت بنکو نسبت به نمونه‌ های مشابه آن در بازار، امکان الحاق ساید و فایل به بدنه اصلی میز است. ارزش این ویژگی زمانی بر استفاده کننده مسلم می‌شود که بخواهد از محیط بزرگ به محیطی کوچک‌تر یا بالعکس نقل مکان کند. آنگاه بدون تقبل هزینه‌ا‌ی جدید، ساید را برداشته یا به میز مدیر اضافه خواهد کرد.
برای هرچه زیباتر و حرفه‌ای‌تر شدن اتاق مدیریت، مبلمان اداری از قبیل: کمد بایگانی ، بوفه و میز کنفرانس مدیریت ، هم ‌شکل و متناسب با میز مدیریت توسط طراحان مبلمان اداری ما در بنکو برای شما چیدمان خواهد شد. در نتیجه شما خانواده‌ محصولات مبلمان اداری مرتبط با یکدیگر را در اتاق مدیریت خود خواهید داشت. وجود چنین ست مبلمان اداری زیبایی بی‌شک بر شکوه اتاق یک مدیر خواهد افزود.
بنکو در ساخت کشوی میز مدیریت نیز از ریل‌های ساچمه‌ای ساخت Häfele آلمان و Samet ترکیه، و به منظور ایستایی بهتر میز اداری و کمد بایگانی از پایه‌ی رگلاژ بهره می‌برد.
از دیگر مزایای میزمدیریت بنکو می‌توان به وجود قفل مرکزی، نوار PVC دو میل و طراحی زیبا و خلاقانه آن اشاره کرد.
شرکت بنکو علاوه بر فروش میزمدیریت نمایندگی صندلی اداری نیلپر را برعهده دارد. لذا می‌توانید در زمان خرید از  صندلی مدیریتی مدرن و زیبای ما بهره ببرید.