انواع میز کار گروهی و اداری 

طراحی و تولید میز کار گروهی و میز کارام دی اف 

توضیحات فنی

  • میز های کار بنکو قابلیت استفاده به صورت کار گروهی و چند نفره را دارند.
  • استفاده از اتصالات الیت و فیتینگ در ساخت و تولید میز کار گروهی بنکو موجود است.
  • به کارگیری پایه های تراز به منظور ایستایی بهتر میزهای کار گروهی بر روی سطوح مختلف در طراحی و ساخت در نظر گرفته می شود.
  • قابلیت اتصال میزهای کنفرانس الحاقی به میز های کار گروهی وجود دارد.
  • میز های کار گروهی بنکو قابلیت تولید در سایزهای مختلف را دارند.

مبلمان اداری

میز کار گروهی و میز کار

شرکت بنکو ( طراح و تولیدکننده مبلمان اداری ) قادر است میز کارشناسی و میز اداری مورد علاقه شما را در سایز ها و رنگ های متفاوت و با قابلیت استفاده به صورت میز کار گروهی و یا تک کاربر طراحی و تولید کند. لزوم طراحی میز کار گروهی زمانی حس می‌شود که در یک سازمان افرادی وظایف مشترک دارند و باید کنار یکدیگر بنشینند. آنگاه با طراحی یک میز کار گروهی و جداسازی فضای شخصی هر کارمند از طریق دیوایدرهای کوتاه (طوری که امکان ارتباط کارمندان با یکدیگر از آنها گرفته نشود) فضای مناسبی در مجموعه‌ی خود شکل می‌دهیم.
میز کار گروهی بنکو، ترکیبی‌ست از صفحات MDF با ضخامت ‌های مختلف و یراق آلات فلزی . در ساخت میز کار گروهی اتصالات الیت و فیتینگ به کار رفته، به همین دلیل قابلیت مونتاژ و دمونتاژ در میز کار گروهی وجود دارد. همچنین به منظور ایستایی بهتر میز کار گروهی بروی سطوح متفاوت، پایه‌ی تراز به کار می‌رود.
شرکت بنکو علاوه بر فروش میز کار گروهی نمایندگی صندلی اداری نیلپر را برعهده دارد. لذا می‌توانید در زمان خرید از صندلی کارمندی ارگونومیک و زیبای ما بهره ببرید.