انواع میز کنفرانس، میز کنفرانس ام دی اف

طراحی و تولید انواع میز کنفرانس اداری

میز کنفرانس بنکو میز کنفرانس بنکو میز کنفرانس بنکو میز کنفرانس بنکو

میز کنفرانس C-11

میز کنفرانس C-12

میز کنفرانس C-13

میز کنفرانس C-14

 
میز کنفرانس بنکو میز کنفرانس بنکو میز کنفرانس بنکو میز کنفرانس

میز کنفرانس CO-11

میز کنفرانس CO-12

میز کنفرانس CO-13

میز کنفرانس CO-14

 
میز کنفرانس بنکو میز کنفرانس بنکو میز کنفرانس بنکو میز کنفرانس بنکو

میز کنفرانس CO-15

میز کنفرانس CO-16

میز کنفرانس CO-17

میز کنفرانس CO-18

 
میز کنفرانس بنکو    

میز کنفرانس CO-19

   

مبلمان اداری

میز کنفرانس و میز جلسات ام دی اف

اتاق کنفرانس از مهم‌ترین قسمت های یک اداره یا سازمان است، چرا که محلی جهت گفتگو و مذاکره‌ اعضای سازمان با یکدیگر یا با مشتریانشان است. در طراحی مبلمان اداری، طراحان وقت و توجه بسیاری را صرف دیزاین اتاق کنفرانس می‌کنند.
برای تجهیز چنین اتاقی به میز کنفرانس مجهز و چشم نوازی نیازمندیم. میز کنفرانس بنکو در عین بهره‌مندی از طراحی زیبا ، قابلیت های دیگری همچون قابلیت نصب میکروفون را داراست.
همانطور که می‌دانید اندازه و شکل اتاق کنفرانس در تعیین شکل میز کنفرانس دخیل است. لذا بنکو میز کنفرانس را بر اساس اندازه و شکل اتاق کنفرانس شما طراحی و سپس اجرا خواهد کرد.
میز کنفرانس بنکو ، از صفحات MDF با ضخامت های مختلف ساخته می‌شود. در تولید میز کنفرانس بنکو اتصالات الیت و فیتینگ به کار می‌رود، به همین دلیل قابلیت مونتاژ و دمونتاژ نیز در میز کنفرانس وجود دارد.
برتری میز کنفرانس بنکو نسبت به نمونه ‌های مشابه آن، در مدولار بودن اجزاء میز کنفرانس و در نتیجه قابلیت افزایش و کاهش ظرفیت میز و چیدمان متفاوت میز ها جهت تعریف محل استقرار رئیس جلسه خواهد بود.
شرکت بنکو علاوه بر فروش میزکنفرانس نمایندگی صندلی اداری نیلپر را برعهده دارد. لذا می‌توانید در زمان خرید از صندلی کنفرانسی ارگونومیک و زیبای ما بهره ببرید.