انواع پارتیشن اداری  و پارتیشن دو جداره

پارتیشن بندی انواع پارتیشن ام دی اف 

مشخصات فنی پارتیشن اداری دوجداره

 • پارتیشن اداری تولید شده توسط این شرکت از ام دی اف یا نئوپان ملامینه با ضخامت 16 و 25 میلی متر می باشد.
 • در برای ساخت پارتیشن اداری دوجداره از نوار پی وی سی با ضخامت یک یا دو میل استفاده میشود.
 • در داخل پارتیشن اداری از شیشه های 4 میل و 6 میل فلوت استفاده می شود هم به صورت ساده هم به صورت سند بلاست شما می توانید لگوی شرکت خود را به صورت سند بلاست به روی شیشه پارتیشن های خود داشته باشید.
 • پارتیشن اداری تولید شده این شرکت کاملا مدولار بوده و به هیچ عنوان از چسب و میخ در زمان مونتاژ پارتیشن ها استقاده نمی شود در نتیجه شما می توانید در صورت نیاز به راحتی پلان و نقشه محل فعالیت خود را تغییر دهید.
 • پارتیشن اداری تولیدی بنکو به راحتی همانند یک پازل با شکل دلخواه شما تولید می گردد چه به صورت تمام شیشه و چه به صورت تمام ام دی اف.
 • امکان نصب کرکره ی 16 میل با طیف رنگی متنوع در شیشه های دوجداره پارتیشن ها.
 • در صورت نیازبرای عایق شدن پارتیشن اداری می توان از پشم سنگ با چگالی های متفاوت در داخل پارتیشن ها استفاده کرد.
 • نصب بسیار آسان و سریع پارتیشن ها.
 • بدون نیاز اتصال پارتیشن به زمین.
 • قابلیت انتخاب تنوع ترکیب رنگی پارتیشن.
 • به منظور ضد آب شدن پارتیشن  ،  این شرکت امکان تولید پارتیشن یو پی وی سی را دارد.

 

مزایای پارتیشن اداری دوجداره

زمانی که مدیران یک شرکت ، طراحی مبلمان اداری فضای کار خود را طرح ریزی می کنند ، اغلب ترجیح می دهند با استفاده از پارتیشن اداری ، آن را به فضاهای مجزای کوچکتری تقسیم کنند . چنانچه شما نیز در فکر آن هستید که چگونه از فضای کا ر و مبلمان اداری خود ، استفاده ی بهینه ببرید ، مطلب زیر در این تصمیم گیری به شما کمک خواهد کرد.

استفاده از پارتیشن اداری دوجداره ، نه تنها مقرون به صرفه است ، بلکه مزایای زیاد دیگری نیز برای مدیران، کارمندان و در کل برای فضای کاری ( مبلمان اداری ) در بر دارد که ذیلا مشاهده می کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

 افزایش تمرکز کارمندان به کمک پارتیشن بندی

پارتیشن اداری ، فضای کارمندان را از همدیگر مجزا کرده ، عوامـلی را که موجـب حواس پرتی آنها می شود ، به حداقل رسانده و تمرکز را در فضای کاری افزایش می دهد . مطمئنا هیچ کس مایل نیست موقع کار ، مکالمه یا صحبت تلفنی دیگران را به ناچار بشنود

   ایجاد یک حریم خصوصی توسط پارتیشن

کارمندان به اقتضای کار خود ، مکالماتی دارند (که بعضا از حساسیت ویژه ای برخوردار است) و لزومی ندارد که افراد پیرامون آنها، این مکالمات را بشنوند. استفاده از پارتیشن اداری دوجداره ، یک حریم خصوصی ایجاد می کند که در آن کارمندان راحت تر کار می کنند.

 حرفه ای و مدرن جلوه دادن فضای کار با پارتیشن اداری

با پارتیشن اداری مدرن ، محیط کار زیباتر و حرفه ای تر جلوه می کند. پارتیشن در انواع متریال موجود می باشد که با رنگ های مختلف ، کار تمام شده جلوه ی خاصی پیدا می کند.

پارتیشن اداری دو جداره مانع  پخش صدا 

پارتیشن ، بخصوص اگر تا سقف طراحی شوند، از پخش صدا (چه صداهایی که در خود محیط کار ایجاد می شود و چه صداهایی که از بیرون شنیده می شوند) جلوگیری .می کند

  ایجاد فضاهای مجزا توسط پارتیشن

وقتی فرد جدیدی وارد شرکت می شود، با کمک فضاهای مجزایی که پارتیشن اداری به وجود می آورد، خیلی راحت تر می تواند فرد مورد نظر خود را بیابد.

  ایجاد فضای بیشتر برای جا دادن وسایل به کمک پارتیشن اداری

در نتیجه استفاده از پارتیشن ، فضای ممکن برای گذاشتن وسایل بیشتر می شود. از پارتیشن می توان به عنوان یک تابلوی اعلانات استفاده کرد ، کمد بایگانی برای گذاشتن فایل ها در آن تعبیه کرد و حتی می توان به سطح بیرونی (خارج) آن، یک وایت برد نصب کرد تا کارمندان بتوانند یادداشت های کاری خود را برای همدیگر بر روی آن بنویسند.

همان طور که ملاحظه می کنید، نصب پارتیشن اداری ، مزایای زیادی در بر دارد. چنانچه در محیط کار خود، با مشکلاتی از قبیل سر و صدا و یا نبودن یک حریم خصوصی مواجه هستید، بدون تردید راه حل مشکل شما ، پارتیشن اداری است، مشروط بر این که پارتیشن در محل مناسب نصب گردد . اگر مدیری هستید که مشکل کمبود جا دارید و یا کارمندی هستید که از سر و صدای همکاران خود به ستوه آمده اید، مطمئنا با نصب پارتیشن اداری دوجداره مشکل شما حل خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به مقالات زیر مراجعه کنید

پارتیشن اداری و راه های مبتکرانه برای پارتیشن بندی شرکت

طراحی پارتیشن اداری ـ چگونه یک شرکت را پارتیشن بندی کنیم؟

راهنمایی کامل برای پارتیشن اداری و پارتیشن دوجداره

مزایا و معایب پارتیشن اداری

انواع پارتیشن اداری (قسمت اول)

پارتیشن اداری بخش کلیدی طراحی مبلمان اداری شرکت