پروژه های طراحی و تولیدی شرکت بنکو

پروژه مبلمان اداری پروژه خندوانه 

خندوانه

خندوانه

 

همکاری بنکو در فاز سوم خندوانه

ساخت دکور خندوانه توسط بنکو

درباره ی خندوانه

خندوانه نام برنامه‌ای تلویزیونی به کارگردانی و اجرای رامبد جوان است که در هر قسمت با چهره‌های سینما، تلویزیون، ورزش، سیاست و ... در مورد خنده و شادی گفت و گو می‌کند. خندوانه یکی از پر مخاطب‌ترین برنامه‌های تلویزیونی ایران محسوب می‌شود.

این برنامه از هنرمندان محبوب و معروفِ دیگری نیز بی‌بهره نماند. و هفته‌ای چند شب یک خنداننده به برنامه می‌آید. همچنین، مهمانان دیگری نیز دارد و این افراد، افراد موفق جامعهٔ ایرانی هستند. این برنامه به برترین لبخند، تندیس به‌ یادماندنی برنامه را تقدیم می‌کند. در این برنامه میهمانان، ۵ ثانیه به دوربین لبخند می‌زنند.

ایده اجرای برنامه، یک بار در سال ۱۳۸۳ توسط رامبد جوان به شبکه دو داده شده‌ بود، ولی به‌خاطر تأمین نشدن بودجه و مسائل این‌ چنینی ساخت آن به تعویق افتاد. از ۲۰۰۰ مقاله‌ای که دربارهٔ خندیدن و خنده در جهان تألیف و نوشته شده‌بود، تقریباً ۹۰۰ مورد استخراج و بن‌مایه علمی برنامه شد. بارزترین بخش این مقالات توجه به اثرات حیرت‌انگیز خنده در انسان‌ها بود.

این برنامه از تماشاگرانی تشکیل شده که با تست خنده و از میان افراد متقاضی به برنامه وارد شده‌اند و در طول برنامه لبخند به لب دارند و به آن‌ها «هیئت داورانِ خندوانه» گفته می‌شود. برنامه با مقدمه رامبد جوان شروع می‌شود و پس از آن او و حضار، ترانه شاد برنامه را می‌خوانند. بعد، مهمان برنامه را همراه با تشویق به داخل دعوت می‌کنند. در میان مصاحبه، گفت‌وگویی با دوستان و همکاران وی نشان داده می‌شود. گفت‌وگو با مهمان با شوخی و خنده همراه است. از مهمان برنامه خواسته می‌شود که پنج ثانیه به سمت دوربین لبخند بزند و مردم با فرستادن پیامک، در برنامهٔ پایانی هر هفته بهترین لبخند را گزینش می‌کنند. در طی برنامه، نیما شعبان‌نژاد و جناب خان نقش آفرینی می‌کنند. از بخش‌های دیگر برنامه می‌توان به استندآپ کمدی، مسابقه، میان‌برنامه (مصاحبه با مردم)، انیمیشن و نماهنگ اشاره کرد.

همکاری بنکو در اجرای دکور فاز سوم خندوانه

دکور فاز سوم برنامه خندوانه در تاریخ 16 دی 1394 توسط بنکو اغاز شد و پس از 33 روز کار مداوم توسط کارشناسان طراحی و تولید شرکت بنکو با ساخت دکور کامل صحنه و همچنین ساخت دیوار نئوپانی به طول 40 متر و ارتفاع 6 متر به اتمام رسید .

اجرای اسکلت

اجرای اسکلت

اجرای اسکلت و استراکچر دکور صحنه

استراکچر دکور صحنه

استراکچر دکور صحنه

آهن کشی سقف و اجرای اسکلت جایگاه تماشاگران خندوانه

دکور خندوانه

طراحی بنکو

ساخت استیج به منظور نورپردازی و اتمام اسکلت جایگاه تماشاگران خندوانه

طراحی و تولید بنکو

فنس کشی  بنکو

فنس کشی و ساخت جایگاه دوربین -تست نورپردازی استیج

ساخت جایگاه تماشاگران

ساخت جایگاه تماشاگران

اجرای پوشش جایگاه تماشاگران

اجرای پوشش استیج

اجرای پوشش استیج

اجرای پوشش استیج

مبلمان اداری بنکو

مبلمان اداری بنکو

پایان ساخت پوشش استیج و جایگاه

منبع: https://fa.wikipedia.org/wiki